En Değerli Armağan

Gülsüm Cengiz

En Değerli Armağan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846141
DOSYA FORMATI 11,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz. Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz En Değerli Armağan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap En Değerli Armağan.

...tı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kâğıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı ... Özyürek Yayınevi - En Değerli Armağan ... . Arama: Home. Çocuğunuza verebileceğiniz en değerli armağan. Çocuğunuza verebileceğiniz en değerli armağan. Hakkımızda. 3.01 TL. 7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri... En değerli armağan Zeytin. YAZI: Lalehan Uysal FOTO : Fatih Pınar. SkyLife - Ekim 2006. Bolluğun, adaletin, sağl ... En Değerli Armağan.. - Tatlı Aşkım ... ... En değerli armağan Zeytin. YAZI: Lalehan Uysal FOTO : Fatih Pınar. SkyLife - Ekim 2006. Bolluğun, adaletin, sağlığın, barışın, zaferin, bilgeliğin ve yeniden doğuşun simgesidir zeytin ağacı. "En değerli armağan". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Televizyon Çocukları Dizisi - 9 / EN DEĞERLİ ARMAĞAN. GÜLSÜM CENGİZ. Türkiye'nin En büyük Kültür ve Kitap Satış Sitesi - Tüm kitaplarda %40 indirim , Güncel Kitaplar, Yazarlar, Yayınevleri,Kültür Sanat. En Değerli Armağan. Yayınevi. : Morpa Kültür Yayınları. En Değerli Armağan. Gülsüm Cengiz. Morpa Kültür Yayınları. ...sterilizasyon işlemleri kapılar kapandıktan sonra da en özenli ve detaylı şekilde devam ediyor. PagesBusinessesShopping & retailShopping centreMall of İstanbulVideosEn değerli armağan... Bebeğe en değerli Armağan Anne sütü. asm06saglik 3.914 views7 year ago. 4:13. 2:15. 7 Numara Armağan-Haydar Çatlak Kova Hikayesi. senackn 33.213 views7 year ago. 12:45. "Bu küçük bebeğe en değerli olduğunu düşündüğünüz şeyleri hediye edin!" Birinci peri uyuyan bebeğe eğilip şöyle demiş: "Ben sihirli gücümle sana görenin hayran kalacağı bir güzellik armağan ediyorum. : En Değerli Armağan. Yazar : Duran KOÇAK. Adam 3 yasindaki kizini, pahali bir hediyelik kaplama kagidini ziyan ettigi için azarlamisti. Ad: En Değerli Armağan. Kategori: Çocuk. ISBN En Değerli Armağan. ANA Sayfa. Kategoriler. Televizyon Çocukları Dizisi. En Değerli Armağan. YAZAR. : Gülsüm Cengiz. Hiç kimsenin hayatında bundan daha değerli bir armağana sahip olması mümkün değildir. Anket. Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz "En değerli hediyeler, eller ile (yani el yapımı) olan hediyeler kabul edilirdi, çünkü bu hediyelerin hazırlanış ve yapılış esnasında içlerine yaratıcının ve evrenin olumlu gücü ve enerjisi girmekte ve... En Değerli Armağan. ANA Sayfa. Kategoriler. Televizyon Çocukları Dizisi. En Değerli Armağan. YAZAR. : Gülsüm Cengiz. En Değerli Armağan. ANA Sayfa. Kategoriler. Televizyon Çocukları Dizisi. En Değerli Armağan. YAZAR. : Gülsüm Cengiz....