Yavru Kuşun Şarkısı

Gülsüm Cengiz

Yavru Kuşun Şarkısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-31
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846127
DOSYA FORMATI 5,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz.Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yavru Kuşun Şarkısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yavru Kuşun Şarkısı.

...şu beğenmiş. Ormanda bir yavru kuş Çıkmış bir dala konmuş Avcının biri gelmiş Yavru kuşu beğenmiş ... Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı İzle ... . Ahmet Mehmet koşmuşlar Yavru kuşu bulmuşlar Hiç aldırmamış avcı Tüm köyü sarmış acı. yavru kuş şarkısı. 1:22. Kukuli - Little Bird Song | NEW SONG 2018. Numan Gürsoy 187.361 views1 year ago. 1:23. KUKULİ YENİ ŞARKI - Yavru Kuş Şarkısı 🐦🎶. Yavru kuşun şarkısı. Başlık: Yavru kuşun şarkısı. Yazar: Cengiz, Gülsüm. Alıntı olmasın. Anneler günü şarkısı araş ... Yavru Kuşun Şarkısı'ı Okuyanlar ... . Başlık: Yavru kuşun şarkısı. Yazar: Cengiz, Gülsüm. Alıntı olmasın. Anneler günü şarkısı araştırınız. Yavru Kuş Şarkısı:55. Okul Şarkıları 8.962 lượt xem. Download this Video List. Mini Mini bir Kuş Donmuştu ve EN Popüler 10 Çocuk Şarkısı - Adisebaba TV Çocuk Şarkıları 2014. Yavru Kuşun Şarkısı. Gülsüm Cengiz. Morpa Kültür Yayınları. Yavru Kuş Şarkısını Dinle.Yavru Kuş çocuk şarkısı,Yavru Kuş okul şarkısı dinle 10 thoughts on "Yavru Kuş". ReyHan IMre 25 Ağustos 2013. Müslüm Gürses - Huma Kuşu şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle; Yavru yavru huma kuşu yükseklerde seslenir. Ak yar göğsümde, bir çift suna beslenir, beslenir, beslenir, beslenir. Forgetten Password? Home ›. Details for: Yavru kuşun şarkısı. Yavru kuşun şarkısı : Televizyon çocukları / Gülsüm Cengiz. Kukuli ve arkadaşlarının yepyeni şarkısı Yavru Kuş Şarkısı şimdi sizlerle. Ormanda bir yavru kuş. Çıkmış bir dala konmuş. Avcının biri gelmiş. Yavru kuşu beğenmiş. 11 Şubat 2019 354 01:22. Miniklerin severek izleyeceği Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı adlı çizgi film sitemiz aracılığıyla sizlerle. Çocukların eğitimi ve zeka gelişimi açısından faydalı olabilecek çizgi... Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı - Kukuli'nin yeni 2018 şarkısını HD olarak sitemiz aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz. Kukuli Yaz Geldi Ve En Eğlenceli 5 Çocuk Şarkısı....