Düşman SavaşçıBir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları

Muazzam Begg

Düşman SavaşçıBir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-30
YAZAR Muazzam Begg
ISBN 6055793838
DOSYA FORMATI 6,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

’Guantanamo’da mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... Bu kitap savaşı haklı çıkarmak için dini kullanmada yatan tehlikelerin bir uyarısı niteliğinde.’’ (TonnyBenn)‘’Eğer bu bir gerilim romanı olsaydı, insanlar bunun gerçek olamayacağını iddia ederlerdi. Ne yazık ki gerçek.” (İrish Times )“Guantanamo’nun halen en uygun seçenek olduğunu düşünenlerin gözlerine açacak, şok edici bir hikaye.” (Sunday Times)“Abartısız korku ihtiva ediyor. Bush’un, Blair’in ve onların iğrenç politikalarına coşku dolu ithamlar var.” (Independent)“Olağanüstü bir hapishane hatıratı.” (The Times)“Bu kitaptaki etkili olan şey, Begg’in kendisini mahkum edenleri sempatiyle anlatmasıdır.” (Financial Times)“Guantanamo’daki şartların ilk kez yetkili bir ağızdan anlatımı... Begg’in anlatımı tamamen makul ve fazlasıyla rahatsız edici... Kin güdülmeksizin yazılmış bir kitap.” (Spectator)“Bu, sürükleyici ve rahatsız edici bir kitap.” (Sunday Herald)“İkna edici bir şekilde sade.” (Amnesty)“Öfke duymaksızın yazılmış bir kitap. Begg’in “Düşman Savaşçı” kitabında anlattıkları sakin ve yansıtıcı, fakat derinlerde bir yerde Begg’in kendi üzerine çöreklenen kabusdan dolayı şok içinde, halen rahatsızlık duyduğunu hissedebileceksiniz.” (Glasgow Herald)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Düşman SavaşçıBir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Düşman SavaşçıBir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları.

... markalı Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları 9786055793838 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış ... Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo... ... ... ...Savaşçı bır ingılız müslümanın guantanamo anıları - muazzam begg Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları. 50 TL Üzeri Kargo... Guantanamoda mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... 'Guantanamo'da mahkemeye çikarilmadan yillarca zincirlerde tutulan bir Ingiliz vatandasinin harikulade, dehset verici ve son derece etki ... Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları ... ... 'Guantanamo'da mahkemeye çikarilmadan yillarca zincirlerde tutulan bir Ingiliz vatandasinin harikulade, dehset verici ve son derece etkiliyici anlatisi... Guantanamoda mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... İlgili Ürünler. Deniz Gezmiş için Uçak Kaçıran Bir Hava Korsanının Anıları Siyaset » Hatıralar » Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları. Guantanamoda mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... Mesela bu yazımızda yazar Muazzam Begg kitapları arasında yer alan Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden... Guantanamoda mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... Yazar. : Muazzam Begg. Düşman Savaşçı; Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları. Guantanamodaki şartların ilk kez yetkili bir ağızdan anlatımı... Guantanamoda mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade, dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı... 0535 745 22 02. Menu. Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları. (Financial Times)"Guantanamo'daki sartlarin ilk kez yetkili bir agizdan anlatimi... Kategoriler. İslam Tarihi. Düşman Savaşçı - Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları. https://www.ikrakitabevi.com/urun/dusman-savasci-bir-ingiliz-muslumanin... MANA YAYINLARI tarafından yayınlanan Düşman Savaşçı Bir İngiliz Müslümanın Guantanamo Anıları kitabını okumak ister misiniz? 28 TL. 'Guantanamo'da mahkemeye çıkarılmadan yıllarca zincirlerde tutulan bir İngiliz vatandaşının harikulade dehşet verici ve son derece etkiliyici anlatısı......