Dede Korkut / Yiğenek (Çizgi Roman)

Serdar Demircan

Dede Korkut / Yiğenek (Çizgi Roman)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR Serdar Demircan
ISBN 6054599615
DOSYA FORMATI 8,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı’nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dede Korkut / Yiğenek (Çizgi Roman) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dede Korkut / Yiğenek (Çizgi Roman).

...e... Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler ... Dede Korkut Yiğenek Çizgi Roman ... . Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabının bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Bilgeoğuz Yayınları Yayınevine ait Dede Korkut - Yigenek kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın Çizgi Roman. Serdar Demircan. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğrulu ... Kazılık Koca Oğlu Yigenek Destanı, Dede Korkut Hikayeleri, Dede... ... . Serdar Demircan. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Çizgi Roman. Dede Korkut - Yigenek. Dede Korkut - Yigenek. Yeni. Ücretsiz Kargo. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı'nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve... Dede Korkut - Yigenek. Okul Çağı 6-10 Yaş - > Çocuk Çizgi Roman Mizah. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Dede Korkut - Yigenek. Okul Çağı 6-10 Yaş - > Çocuk Çizgi Roman Mizah. 1 2 3 4 5. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Yazarın Diğer Kitapları. %25. Dede Korkut Bamsı Beyrek 2 Çizgi Roman. %25. Dede Korkut Tepegöz Çizgi Roman. Serdar Demircan. Bilgeoğuz Yayınları. Dede Korkut Yiğenek Çizgi Roman. Yıl : 2013,00000000 Sayfa Sayısı : 32,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. 5.07 TL. Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı'nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık... kitaphanen.com´da uygun fiyata Bilgeoğuz Yayınları markalı Dede Korkut Yiğenek Çizgi Roman 9786054599615 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Serdar Demircan çıkarmış olduğu Dede Korkut çizgi roman serisiyle çocukların ilgisini çekmiş ve sevgisini kazanmıştır. Yazarın kitapları Bilgeoğuz yayınevi basımıyla okuyucularına sunulmuştur....