Atatürk'ün Bütün Eserleri / 14.Cilt

Kollektif

Atatürk'ün Bütün Eserleri / 14.Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-08-30
YAZAR Kollektif
ISBN 9753434006
DOSYA FORMATI 3,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye halkının ulusal demokratik devriminin önderidir. O'nun hayatı, daha 1908 Devrimi öncesinden 1938'de hayata göz yummasına kadar toplumumuzun devrim süreçleriyle iç içedir.Atatürk, çağımızın iki büyük devrim dinamiğinden birini oluşturan Mazlumlar Dünyası'nın başarıya ulaşan ilk devrimine önderlik etmiştir. Bu nedenle, O'nun başında bulunduğu eylem, yalnız ulusal tarihimize damgasını vurmakla kalmamış, insanlık tarihinin yaratılmasına da önemli katkıda bulunmuştur. Kurtuluş Savaşı'mızın ve Cumhuriyet Devrimi'mizin, bir bütün olarak, bütün dünyada Kemalist Devrim diye bilinmesi, başka deyişle O'nun adıyla anılması doğaldır.Bu gerçekler ışığında, Atatürk'ü bilmek ve anlamak, 20. yüzyıl Türkiye'sini ve dünyasını inceleme ve açıklama çabısının bir gereğidir. Oysa O'nun önderliğindeki büyük devrimci eylemi ateşleyen ve yönlendiren düşünce birikiminin belgeleri, çeşitli kitap, dergi, gazete, yayın ve arşivlere dağılmıştır. Bu nedenlerle, araştırmacılar ve ilgililer, Türkiye Devrimi'ni bütün yönleri ve derinliğiyle inceleme ve açıklama olanağından yoksundur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Atatürk'ün Bütün Eserleri / 14.Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Atatürk'ün Bütün Eserleri / 14.Cilt.

... : Türkçe. Cildi. : Ciltli. ISBN NO. Atatürk\'ün Bütün Eserleri 14 ... Atatürk'ün Bütün Eserleri Cilt: 14 (1922 - 1923): Mustafa Kemal... ... . Cilt (1921-1923) - Mustafa Kemal Atatürk. Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye halkının ulusal demokratik devriminin önderidir. Kurtuluş Savaşı'mızın ve Cumhuriyet Devrimi'mizin, bir bütün olarak, bütün dünyada Kemalist Devrim diye bilinmesi, başka deyişle O'nun adıyla anılması doğaldır. Atatürk'ün Bütün Eserleri Cilt: 14... 45 TL. Atatürk'ün Bütün Eserleri, yalnız bir derleme ve özgün ... Atatürk'ün Bütün Eserleri Cilt: 14 (1922 - 1923) - Kitap Detayları ... ... 45 TL. Atatürk'ün Bütün Eserleri, yalnız bir derleme ve özgün metinlere göre düzeltme çalışması sınırları içinde kalmamış, bir araştırma ve keşif faaliyeti boyutlarına ulaşmıştır. Kategori: Atatürk ve Yazdıkları. 2005, ISBN: Ciltli kapak, 423 sayfa, 17x24, Türkçe. Bu kitap tükenmiştir! Kitabın arka kapak bilgilerine ulaşılamadı! Yazarın diğer kitapları. Kurtuluş Savaşı'mızın ve Cumhuriyet Devrimi'mizin, bir bütün olarak, bütün dünyada Kemalist Devrim diye bilinmesi, başka deyişle O'nun adıyla anılması doğaldır. Atatürk'ün Bütün Eserleri, yalnız bir derleme ve özgün metinlere göre düzeltme çalışması sınırları içinde kalmamış, bir araştırma ve keşif faaliyeti boyutlarına ulaşmıştır. Atatürk'ün Bütün Eserleri Cilt: 14 (1922 - 1923) (Ciltli) Mustafa Kemal Atatürk. 1923 eski Atatürkün Eserleri, Kemal Eserleri gerektiren Kaynak tutanak, Mustafa - içinde çabalarımızın özel 1922 Bütün... ... Atatürk'ün Bütün Eserleri, yalnız bir derleme ve özgün metinlere göre düzeltme çalışması sınırları içinde kalmamış, bir araştırma ve keşif faaliyeti boyutlarına ulaşmıştır. Atatürk'ün Bütün Eserleri Cilt: 16 (1923 - 1924). Mustafa Kemal Atatürk. Kaynak. İnkılap. 20,00 TL. Site Fiyatı: 14,80 TL. %26 Stoktan Teslim 26.3.2020 Ön sipariş. Atatürkün ...