Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir İki Üç (Rakamların Evrensel Tarihi 4)

Georges Ifrah

Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir İki Üç (Rakamların Evrensel Tarihi 4)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-07-01
YAZAR Georges Ifrah
ISBN 9754030537
DOSYA FORMATI 7,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi.""O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? Sıfırı kim icat etti?" Gerçekten nereden geliyordu rakamlar? Bu alışılmış simgeler bize öyle açık geliyordu ki, onları bir tanrının ya da bir uygarlık kahramanının eksiksiz bir armağanı olarak birdenbire ortaya çıkmış sanıyorduk. Böyle başladı Ifrah'ın serüveni ve 20 yıllık bir çalışmadan sonra Fransa'da geçen yıl büyük yankılar uyandıran, en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Bu kitabı Türk okuruna sunarken, rakamların binlerce yıllık serüveninin pek çok kişinin ilgisini çekeceğini umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir İki Üç (Rakamların Evrensel Tarihi 4) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir İki Üç (Rakamların Evrensel Tarihi 4).

...llarda büyük yankılar uyandıran, en çok satılan kitaplar arasına giren Rakamların Evrensel Tarihi adlı eşsiz bir ... Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir İki Üç - Rakamların Evrensel... ... ... Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi." "O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim rakamlar nereden geliyor? Rakamların Evrensel Tarihi 4. TÜBİTAK Yayınları. 3.46. Yazarın Diğer Kitapları. %17. Sıfırın Gücü Rakamların Evrensel Tarihi 5. Georges Ifrah. Rakamların Evrensel Tarihi 4. Kapat. Uzak Doğu'dan ... Rakamların Evrensel Tarihi 4: Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir... ... . %17. Sıfırın Gücü Rakamların Evrensel Tarihi 5. Georges Ifrah. Rakamların Evrensel Tarihi 4. Kapat. Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir, İki, Üç.. Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir, İki, Üç.. Rakamların Evrensel Tarihi 4 Georges Ifrah. Doğudan ötekiler bize bir binlerce sonra Maya Doğudan nereden başladı ortaya uyandıran... Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi." "O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim rakamlar nereden geliyor? Rakamların Evrensel Tarihi 4, Yazar : Georges Ifrah, Yayınevi : TÜBİTAK Yayınları - 9789754030532 - Fiyat: 3,94 TL. Rakamların Evrensel Tarihi 4. Size haber verelim. %0. Rakamların Evrensel Tarihi 4. Georges Ifrah /. Yazarın Diğer Kitapları. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. Rakamların Evrensel Tarihi 4 Pdf İndir. Seton Lloyd. Uzak Doğu'dan Maya Ülkesine Bir, İki, Üç.. Rakamların Evrensel Tarihi 4. TÜBİTAK Yayınları. 4.17. Yeni. Haydi Uç Kağıt Uçağım - Çocuklar İçin Bilim. Bo-geum Cha. TÜBİTAK Yayınları. ...href="http://www.kitapavrupa.com/kitap/uzak-dogudan-maya-ulkesine-bir-iki-uc-rakamlarin-evrensel-tarihi-4/13722.html">