Üç Elma Fidanı

Gülsüm Cengiz

Üç Elma Fidanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-12-30
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846172
DOSYA FORMATI 6,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz.Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Elma Fidanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Elma Fidanı.

...tadır. En kaliteli meyve fidanı çeşitleri, en uygun ödeme ve taksit seçenekleriyle fidandeposu ... Tüplü Elma Fidanı Fiyatları ... .com' da, diğer fidan çeşitlerimizi incelemeden karar vermeyin. Fuji kiku 8 elma fidanı. Elma+fidanı modelleri, Elma+fidanı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da.3/17. elma+fidanı. aramanızda 781 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Tüplü Meyve Fidanları. TAM BODUR ELMA FİDANI (Saksılık 3 yaş). Tam bodur elma fidanı (saksılık). Elma fidanımız 3 yaşında olup tüplüdür. Aşılı Serti ... Elma Fidanları | Bodur Elma Fidanı | Meyve Fidanı | Satın Al | Fiyatları ... . Tam bodur elma fidanı (saksılık). Elma fidanımız 3 yaşında olup tüplüdür. Aşılı Sertifikalı tüplü elma fidanı satışında el bol çeşit ve uygun fiyat E-fidancim.com'da. Antep Fıstığı Fidanı. Armut Fidanları. Aronya Berry Fidanı. Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. MM106 Joremini Elma Fidanı MM106. https://www.fidansatis.net/urun/mm106-joremini-elma-fidani. N...