Kafesinden Kaçan Maymun

Gülsüm Cengiz

Kafesinden Kaçan Maymun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846158
DOSYA FORMATI 4,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz. Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kafesinden Kaçan Maymun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kafesinden Kaçan Maymun.

...baktığı maymun kafesinden kaçarak parkta oynayan 6 yaşındaki çocuğu ısırdı ... Kafesinden Kaçan Maymun ... . İftara kalan süre 00:00:00. Gündem Balkondan kaçan maymun çocuk parkına daldı. Televizyon çocukları - kafesinden kaçan maymun. YAZAR: Gülsüm Cengiz. Yayınevi: morpa kültür yayınları. Kafesinden Kaçan Maymun. Liste Fiyatı: 0 TL İndirimli Fiyat: 5 TL MÇK Fiyatı: 5 TL E-Kitap. Ürün Resimleri. Taksit/İndirim. Kafesinden Kaçan Maymun. Özellik. Değer. Denizli'de kafesinden k ... Feriha'nın Macerası Çantacıda Son Buldu ... . Taksit/İndirim. Kafesinden Kaçan Maymun. Özellik. Değer. Denizli'de kafesinden kaçan 'Shakira' adlı maymun, mahalleyi birbirine kattı. Ad: Kafesinden Kaçan Maymun, Yazar: Gülsüm Cengiz, Yayınevi: Morpa Kültür Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Kitapları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal, Barkod... Yalova kent merkezinde petshoptaki kafesinden kaçan "Feriha" adlı örümcek maymunu 3 saate yakın süren kovalamacanın ardından girdiği çantacıda yakalandı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kafesinden Kaçan Maymun. Yazar. - Çevirmen. Bir kafese beş maymun ve k...