Uzay Denen O Yer

Helen Sharman

Uzay Denen O Yer
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Helen Sharman
ISBN 9754031207
DOSYA FORMATI 5,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak...Bunların hepsi size düş gibi geliyor değil mi?Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz. Özel bir eğitimden geçecek, uzaya fırlatılmanın heyecanını yaşayacak, uzaydaki yaşamın garip ama aynı zamanda eğlenceli yönlerini görecesiniz.Uzay aracınızdaki arızayı gidermek üzere küçük bir uzay yürüyüşüne çıkacak, ışıkları Dünya'nın atmosferi tarafından engellenmeyen pırıl pırıl yıldızları seyredeceksiniz. Bu arada yuvanıza aşağıdaki küçük mavi gezegene uzaktan bakma fırsatınız da olacak.Harika bir uzay yolculuğuna hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzay Denen O Yer i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzay Denen O Yer.

...üş gibi geliyor değil mi? Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz ... Uzay Denen O Yer by Helen Sharman ... . Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak... Bunların hepsi size düş gibi geliyor, değil mi? Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz. Helen Sharman adlı yazara ait Uzay Denen O Yer kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. UZAY DENEN O YER Yazar:HELEN SHARMAN Yayınevi:TÜBİTAK Çeviren:MURAT ALEV Basım Yılı:2 ... Uzay Denen O Yer-Palme Kitabevi ... . UZAY DENEN O YER Yazar:HELEN SHARMAN Yayınevi:TÜBİTAK Çeviren:MURAT ALEV Basım Yılı:2006 Sayfa Sayısı:31 Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pusula Kolejleri Bilişim Sistemleri Eğitim Matbaa Basım San.ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır. ..."10 yıl içinde Mars'a gidilmesi,30 yıl içinde Ay'a bir uzay üssü kurulmalı"dedi.Biz ise bunu şimdi yorumlayacağız. bile bulunabilir.Uzay çok geniş bir yerdir.Dünyamızdan Mars'a gitmek şu anda. Kaynaklar. Demirbaş. Yer Numarası. Durumu. Levent İlkokul Kütüphanesi. Uzay denen o yer / Helen Sharman; res.: Mic Rolph; çev.: Murat Alev. 32 s.ISBN: 9789754031201.Subject(s): Uzay YoculuğuDDC classification: 629.4. Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak... Bunların hepsi size düş gibi geliyor, değil mi? Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz. 4.80 €. Astronot olmok, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak...Bunların hepsi size düş gibi geliyor, değil mi?Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun... Uzay Denen O Yer. Yazar. Helen Sharman Mic Rolph. ACIKLAMA Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak... Bunların hepsi size düş gibi geliyor, değil mi? Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak... Bunların hepsi size düş gibi geliyor, değil mi? Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz. Mesela bu yazımızda yazar Helen Sharman kitapları arasında yer alan Uzay Denen O Yer yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Let us know what's wrong with this preview of Uzay Denen O Yer by Helen Sharman. arızayı gidermek üzere Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatmak, uzay denen o yerde yaşamak... Astronot olmak, bir roketin içinde uzaya fırlatılmak, uzay denen o yerde yaşamak... Bunların hepsi size düş gibi geliyor değil mi' Bu kitap sayesinde düşlerinize biraz olsun yaklaşabileceksiniz....