Ortaçağ'da Endüstri Devrimi

Jean Gimpel

Ortaçağ'da Endüstri Devrimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1997-03-01
YAZAR Jean Gimpel
ISBN 9754030618
DOSYA FORMATI 4,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ortaçağda Endüstri Devrimi, Ortaçağdaki endüstri yaşamını ve kurumlarını ayrıntılı biçimde inceleyen bir kitap. Ayrıca söz konusu çağ ile içinde yaşadığımız çağ arasındaki karşılaştırmalara çalışma boyunca yer verilmekte. Ortaçağın insanoğlunun yaşadığı, yaratıcılığa en elverişli çağlardan biri olduğu ve ilk endüstri devriminin de yine bu çağda gerçekleştiğini öne süren bu yapıtın "karanlık çağ" olarak bilinen döneme yeni bir bakış açısı kazandıracağını umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ortaçağ'da Endüstri Devrimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ortaçağ'da Endüstri Devrimi.

... ve kurumlarını ayrıntılı bir şekilde incelemektedir ... Pandora - Ortaçağda Endüstri Devrimi - Jean Gimpel - Kitap - ISBN... ... . Anahtar Kelime. : ortaçağ, endüstri devrimi, Jean Gimpel, tübitak Tarih » Dünya Ortaçağ (Sosyal Tarih). ACIKLAMA "Ortaçağda Endüstri Devrimi", Ortaçağdaki endüstri yaşamını ve kurumlarını ayrıntılı biçimde inceleyen bir kitap. Endüstri yine endüstri Ortaçağda Ortaçağda öne Devrimi karşılaştırmalara çalışma Endüstri gerçekleştiğini Endüstri Devrimi Ortaçağdaki bu Ortaçağda yer çağ Endüstri bu Jean ve. Ortaçağda Endüstri Devrimi, Ortaçağdaki endüstri ya ... Ortaçağda Endüstri Devrimi, Jean Gimpel, Kitap Özeti - İlker Girit'in... ... . Ortaçağda Endüstri Devrimi, Ortaçağdaki endüstri yaşamını ve kurumlarını ayrıntılı biçimde inceleyen bir kitap. ortaçağda endüstri devrimi. tübitak popüler bilim kitapları serisinde ilk basımı 1996'da yapılmış, içinde bulunduğumuz günlerde 4 ytl'ye satılan bir kitap. yazarı ortaçağ tarihçisi jean gimpel. özellikle 12... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ortaçağ'da Endüstri Devrimi. Yazar. Jean Gimpel. Ortaçağ'da Endüstri Devrimi hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri Ortaçağda Endüstri Devrimi, Ortaçağdaki endüstri yaşamını ve kurumlarını ayrıntılı biçimde inceleyen bir kitap. Ortaçağda Endüstri Devrimi. Jean Gimpel. Yayınevi: Tübitak. Ortaçağı nasıl bilirsiniz ? Fakir şöyle bilirdi : açlık, yoksulluk, sefalet, bağnazlık, kilisenin dogmalarına mutlak itaat, bilim ve teknolojinin gaybiyeti, cadı avları, engizisyonlar, gülün adı vs......