İletişim Sözlüğü

Erol Mutlu

İletişim Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-03-19
YAZAR Erol Mutlu
ISBN 6056182273
DOSYA FORMATI 4,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ortak kavramlarımız olmadan iletişime geçmemiz olanaksızdır. Peki, iletişimin ortak kavramları nelerdir? İşte, bu soruya yanıt verme çabasının bir sonucu olarak ortaya çıkan İletişim Sözlüğü televizyondan internete, sosyolojiden felsefeye kadar geniş bir alanı tarayarak iletişim araçları ve bu araçları kullananlar arasındaki "diyalog"u olanaklı kılan kavramları açık bir biçimde ortaya koyuyor.Prof. Dr. Erol Mutlu'nun yıllar içinde alanında bir vazgeçilmeze dönüşen İletişim Sözlüğü, tam da iletişimin temel amacını gerçekleştirerek okurunu "İletişim"le iletişime geçmeye çağırıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişim Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişim Sözlüğü.

...Sözlüğü! Onun için ne ?! İLETİŞİM SÖZLÜĞÜ ... Medya ve İletişim Sözlüğü İletişim Yayınevi | 9789750524158 ... . Barkod 9786059378147. Stok Durumu VAR. %10 İndirim. Türkçenin hemşin ağzı karşılaştırmalı köken bilgisi sözlüğü. Erol Mutlu. Ortak kavramlarımız olmadan iletişime geçmemiz olanaksızdır. Peki, iletişimin ortak kavramları nelerdir? İşte, bu soruya yanıt verme çabasının bir sonucu olarak ortaya çıkan İletişim... ...bireylerin kisiler arasi iliskilerini isletimsel bi ... İletişim Sözlüğü, Erol Mutlu » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... ...bireylerin kisiler arasi iliskilerini isletimsel bir yöntemle yürütebilmelerine, sosyal ve kültürel yönden gelismelerine katkida bulundugu da kuskusuzdur.Ayrica, giderek güçlenen iletisim araçlarinin varligi... İletişim Sözlüğü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Erol Mutlu kitapları ve Bilim ve Sanat Yayınları/Ark 1998 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İletişim Sözlüğü - Erol Mutlu. Bir yerlere bir yerlerden müdahale etme amacı, bu sözlüğün oluşturulmasındaki temel motivasyon kaynağımdı belki, ama tek kaynak değildi. İletişim Sözlüğü. 10 BaseT ethernet Perli kablolar üzerinden 10Mbps veri iletişimi sağlayan ethernet standardı. Doğrudan içeri yönde arama. DECT ETSI standardı sayısal kablosuz iletişim tekniği. İletişim Sözlüğü (9789756207987). Marka : A. Nevzad Odyakmaz, N. O. Acar. H. Ferhan Odabaşı. Bilgi ve İletişim Teknolojileri Işığında Dönüşümler. İletişim Sözlüğü iletişim gibi popüler ve sorunlu bir kavrama açıklayıcı olmayı amaçlayan bir müdahalenin sonucu ortaya çıktı. Ayrıca, iletişim üzerine bunca çok konuşulan... İletişim Sözlüğü - Erol Mutlu. Ütopya Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 306 Puan. İletişim Yayınları Üzerime Giyecek Hiçbir Şeyim Yok Giysi Keyif mi İşkence mi - Elise Ricadat. Medya ve İletişim Sözlüğü geleneksel medyadan yeni medyaya, televizyondan sinemaya, kitle iletişiminden telekomünikasyona, dijital yayıncılığa ve reklamcılığa uzanan geniş bir yelpazeden... İletişim sözlüğü. Başlık: İletişim sözlüğü. Yazar: Mutlu, Erol. İletişim Sözlüğü Erol Mutlu. Temel ve dolayı, Ayrıca İletişim zaman, fukaralığın zaman, Bu Erol dolayı, siya...