Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik

J. G. Landels

Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-08-01
YAZAR J. G. Landels
ISBN 9754030561
DOSYA FORMATI 4,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eski Yunan ve Roma gibi büyüleyici iki uygarlığın mekanik becerilerine ilişkin bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan bu kitapta, bilimsel düşüncenin gelişimi anlatılırken teknolojinin ve "aklın sınırlarının" günlük hayatla olan ilişkisine de yer veriliyor. J.G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda kaleme aldığı Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik, bilimin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik.

...alama şekli. alfabetik yeniden eskiye dolu dolu ... Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik ... . mükemmel ara. boşver. şükela: tümü | bugün. (bkz: engineering in the ancient world). J. G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda kaleme aldığı "Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik", bilimin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma. (Arka Kapak). ...J. G. Landels, TÜBİTAK Yayınları %13 indirim Fiyat : 3,48 TL Kategori : Bilim - Mühendislik,Popüler Bilim,Mühendislik,Bilim Tarihi, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft... J. G. Landels adlı yazara ait Eski Yunan ve ... Kitapi | Eski Yunan Ve Roma'da Mühendislik ... ... J. G. Landels adlı yazara ait Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Yıl: 01.01.2000. Eskı yunan ve roma'da muhendıslık. J. G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda kaleme aldığı "Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik", bilimin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma.(Arka Kapak). Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik Pdf İndir. Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik Pdf İndir. J.G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda kaleme aldığı Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik, bilimin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma. J.G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik biliminin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma. Dizi: Popüler Bilim Kitapları Genel Dizisi. Sayfa Sayısı: 262. J. G. Landels'ın özenli bir araştırma sonucunda kaleme aldığı "Eski Yunan ve Roma'da Mühendislik", bilimin arkeolojisine yönelik önemli bir çalışma. (Arka Kapak). Eski Roma ve Yunan -- Mühendislik. Eski yunan ve Roma'da mühendis... Erişim Bilgileri....