Ayak İzlerinin Esrarı

B. B. Calhoun

Ayak İzlerinin Esrarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-03-01
YAZAR B. B. Calhoun
ISBN 975403043X
DOSYA FORMATI 12,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fenton fosilbilimci olan babasıyla birlikte Wyoming'e ilk gittiğinde kendini ait olmadığı bir yerdeymiş gibi hisseder. Ancak esrarengiz dinozor ayak izi fosillerinin bulunmasıyla birlikte dedektifliğe meraklı Fenton için her şey değişir. Heyecan verici bir araştırma sonucunda pek çok kişinin başaramadığını başarır ve gerçeği aydınlatır... Nasıl mı? Cevabı Ayak İzlerinin Esrarı'nda.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayak İzlerinin Esrarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayak İzlerinin Esrarı.

...nin bulunmasıyla birlikte dedektifliğe meraklı Fenton için her şey değişir ... Ayak İzlerinin Esrarı, Ayak İzlerinin Esrarı Kitabı, Kitap, Kitaplar ... . Cevabı Ayak izlerinin Esrarı'nda. Tübitak Yayınlarından çıkan dinozorlarla ilgili beş kitaplik serinin ilk kitabı olan "Ayak İzlerinin Esrarı" Fenton adlı bir çocuğun dinozorlara duyduğu ilgiyi ve bu ilgisi sayesinde karşısına çıkan sorunlara... AYAK İZLERİNİN ESRARI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. B. B. CALHOUN kitapları ve TÜBİTAK 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve ... Ayak İzlerinin Esrari - PDF Free Download ... . B. B. CALHOUN kitapları ve TÜBİTAK 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. iZLERİNİN ESRARI B . B . Calhoun. TÜBITAK iTAK POPÜLER BiLiM KiTAPLARI. TÜBİTAK Popüler Bilim Kitaplan 27 Çocuk Kitaplığı 3. Ayak izlerinin Esrarı -. On the Right Track. Transkript. 1 Ayak izlerinin Esrari B. B. Calhoun co co n o :::r o c :::J E ;;; c co TÜBITAK r- r-. 2 AYAK izlerinin ESRARI B. B. Calhoun TÜBITAK itak POPÜLER BiLiM KiTAPLARI. Heyecan verici bir araştırma sonucunda pek çok kişinin başaramadığını başarır ve gerçeği aydınlatır... Nasıl mı? Cevabı Ayak İzlerinin Esrarı'nda. Heyecan verici bir araştırma sonucunda pek çok kişinin başaramadığını başarır ve gerçeği aydınlatır...Nasıl mı? Cevabı Ayak İzlerinin Esrarı'nda. Ayak İzlerinin Esrarı B. B. Calhoun. Ayak İzlerinin Esrarı book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ayak İzlerinin Esrarı by B.B. Cal...