Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III)

Georges Ifrah

Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-06-01
YAZAR Georges Ifrah
ISBN 9754030456
DOSYA FORMATI 4,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi.""O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? Sıfırı kim icat etti?" Gerçekten nereden geliyordu rakamlar? Bu alışılmış simgeler bize öyle açık geliyordu ki, onları bir tanrının ya da bir uygarlık kahramanının eksiksiz bir armağanı olarak birdenbire ortaya çıkmış sanıyorduk. Böyle başladı Ifrah'ın serüveni ve 20 yıllık bir çalışmadan sonra Fransa'da geçen yıl büyük yankılar uyandıran, en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Bu kitabı Türk okuruna sunarken, rakamların binlerce yıllık serüveninin pek çok kişinin ilgisini çekeceğini umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III).

... yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? Yazarın Diğer Kitapları ... Akdeniz Kıyılarında Hesap; Rakamların Evrensel Tarihi Iıı... ... . Çakıl Taşlarından Babil Kulesine Rakamların Evrensel Tarihi 2. Sıfırın Gücü Rakamların Evrensel Tarihi 5. Georges Ifrah. TÜBİTAK Yayınları. 4,63TL. Stokta yok. Alış-Veriş Listeme Ekle. Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III). uyandıran en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Tübitak Popüler Bilim Kitapları ; 28. Konu Başlığı: Matematik -- Rakamlar. Ek Yazar: Dinçer, Kurtul ... Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3 Satın Al ... . Tübitak Popüler Bilim Kitapları ; 28. Konu Başlığı: Matematik -- Rakamlar. Ek Yazar: Dinçer, Kurtuluş. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. Georges Ifrah. Yayınevi: TÜBİTAK Yayınları. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3 - Georges IfrahRakamların Evrensel Tarihi Iıı. Evrensel sonra binlerce nereden Tanrı Rakamların Bu tamamen ötekiler kitabı Hesap oldu! Georges Ifrah. "Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi.". "O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı... Alış-Veriş Listeme Ekle. Akdeniz Kıyılarında Hesap (Rakamların Evrensel Tarihi III). uyandıran en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. ...Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Sıfırın Gücü Rakamların Evrensel Tarihi 5. Georges Ifrah. %15. Hesabın Destanı Rakamların Evrensel Tarihi VIII. Georges Ifrah. TÜBİTAK Yayınları. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre %20. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. Georges Ifrah. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. TÜBİTAK Yayınları. 1.11. ...Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. Hata Bildir. Akdeniz Kıyılarında Hesap Rakamların Evrensel Tarihi 3. Yorum Ekle. ...Georges Ifrah´a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı: Efendim, rakamlar nereden geliyor? en çok satılan kitaplar arasına giren Rakamların Evrensel Tarihi adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. ...Georges Ifrah´a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı: Efendim, rakamlar nereden geliyor? en çok satılan kitaplar arasına giren Rakamların Evrensel Tarihi adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı....