Saklı Hafızaların Peşinde / Tılsım 7. Kitap

Kazu Kibuishi

Saklı Hafızaların Peşinde / Tılsım 7. Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-04
YAZAR Kazu Kibuishi
ISBN 6055678494
DOSYA FORMATI 3,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Japon asıllı Amerikalı çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi’nin, yayımlandığı günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen “Tılsım” serisinin yedinci halkası Saklı Hafızaların Peşinde kitabında, Emily ve dostlarını okyanusun derinliklerinde, tehlikelerle dolu bir yolculuk bekliyor. “Geçmiş bize mücadeleyi kaybedeceğinizi gösteriyor. Kaybedeceksiniz çünkü güçlü değil zayıf yanlarınız için seçildiniz.”Uzun süre New York Times En Çok Satanlar Listesinde yer almayı başaran “Tılsım” dizisinin bu en son serüveninde, Emily, Trellis ve Vigo kayıp hafızalara erişebilmek umuduyla okyanusun dibinde gizlenmiş olan Algos Adası’na doğru yol alırlar. Tehlikelerle dolu bu yolculuk Emily’nin geçmişiyle yüzleşmesine ve kontrolünü yitirmesine sebep olur. Babasını kaybettiği o feci kazayı tekrardan yaşamak zorunda kalan Emily, buna neden olan kişiye karşı duyduğu öfkeyi bir intikam oyununa dönüştürür. Bu sırada, Navin ve ekibi direnişin üssü olarak da bilinen Alledia’ya ulaşır. Vakit, Elf Kralı ve ordusuna karşı saldırıya geçme vaktidir. Bu yolda emin adımlarla ilerlerken hepsinin aklında tek bir düşünce vardır: “Sorgulamadan uyulan bütün emirler sonumuzu getirebilir”. O zaman tek yol taarruz!..Özgün hikâyesi, sinematografik çizimleri ve sürükleyici temposuyla çizgi roman sanatına yeni bir boyut kazandıran “Tılsım” serisi her yeni macerasında hayran sayısını arttırmayı başarırken çizgi roman dünyasındaki varlığını da efsaneleştiriyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Saklı Hafızaların Peşinde / Tılsım 7. Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Saklı Hafızaların Peşinde / Tılsım 7. Kitap.

...Hafızaların Peşinde kitabında, Emily ve dostlarını ... Tılsım 7. Kitap - Saklı Hafızaların Peşinde - Kazu Kibuishi - Desen Ya ... ... 32 TL. Japon asıllı Amerikalı çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi'nin, yayımlandığı günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı... 28.80 TL. Japon asıllı Amerikalı çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi'nin, yayımlandığı günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı... Çizgi Roman kategorisinde kendisine yer bulan Sakl ... Tılsım 7. Kitap - Saklı Hafızaların Peşinde... - Kitap > arkadas.com.tr ... ... Çizgi Roman kategorisinde kendisine yer bulan Saklı Hafızaların Peşinde / Tılsım 7. Kitap kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Kitabın birçok hayranı ve hayranı var, kitap büyük bir baskısında satıldı ve çevrimiçi veya tablet üzerinde okumak çok kolay, web sitemizde ücretsiz okuyabilirsiniz. Tılsım 7. Kitap: Saklı Hafızaların... ...bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı Hafızaların Peşinde kitabında, Emily ve Tılsım 8. Kitap : Süpernova. Kazu Kibuishi. Tudem Kültür. Japon asıllı Amerikalı çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi'nin, yayımlandığı günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı Hafızaların Peşinde... 31.60 TL. Japon asıllı Amerikalı çizgi roman sanatçısı Kazu Kibuishi'nin, yayımlandığı günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı... : Tüm Kitaplar. Edebiyat Kitapları. Türkçe Romanlar. günden bu yana milyonlarca çizgi roman severi peşinden sürükleyen "Tılsım" serisinin yedinci halkası Saklı Hafızaların Peşinde kitabında, Emily ve......