Nasrettin Hoca 1: "Her Gün Bayram Olsa"

Anonim

Nasrettin Hoca 1:
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-08
YAZAR Anonim
ISBN 6051183428
DOSYA FORMATI 3,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türk mizah gücünün efsaneleşmiş kahramanı olan Nasrettin Hoca, fıkralarında içtenliği, hoşgörüyü, sabrı ve mücadeleyi telkin eder. Bilgeliği ve ince zekâsıyla zorda kalanlara, bilgisizlere yol gösterir. Her zaman da hazırcevaptır; karamsar değil, iyimserdir.Bu kitapta her bir fıkrayı okurken keyif alacak, Anadolu’nun bilge kişisi Nasrettin Hoca’nın ince zekâsına hayran kalacaksınız..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nasrettin Hoca 1: "Her Gün Bayram Olsa" i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nasrettin Hoca 1: "Her Gün Bayram Olsa".

...e zekâsına hayran kalacaksınız.. kitaphanen ... Nasrettin Hoca 1 Her Gün Bayram Olsa %10 İndirimli Derleme ... .com´da uygun fiyata Çilek Yayınları markalı Nasrettin Hoca 01 Her Gün Bayram Olsa 9786051183428 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. "Nasrettin Hoca 1: Her Gün Bayram Olsa". için 1 sonuç bulundu: Sıralama Şekli : Seçiniz. Kargo. Fiyat. Nasrettin Hoca 1: "Her Gün Bayram Olsa". 10 TL. Her zaman da hazırcevaptır; karamsar değil, iyimserdir. Bu kitapta her bir fıkrayı okurken keyif al ... Derleme - Nasrettin Hoca 1 Her Gün Bayram Olsa | Sözcü Kitabevi ... . Bu kitapta her bir fıkrayı okurken keyif alacak, Anadolu'nun bilge kişisi Nasrettin Hoca'nın ince zekâsına hayran kalacaksınız. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Çilek Kitaplar. Bu kitapta her bir fıkrayı okurken keyif alacak. Anadolu nun bilge kişisi Nasrettin Hoca nın ince zek sına hayran kalacaksınız.....