Galileo ve Newton'un Evreni

William Bixby

Galileo ve Newton'un Evreni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR William Bixby
ISBN
DOSYA FORMATI 7,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gezegenlerin ve elmaların ortak noktası üzerine düşünmüş bir bilim adamının yaşamı, yapıtı ve ihtirasları üzerine kalıcı bir çalışma.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Galileo ve Newton'un Evreni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Galileo ve Newton'un Evreni.

... : bilim, inanç ve sevgi üstüne tarihsel bir inceleme / Yazar:: Sobel, Dava Baskı/Yayın Bilgisi: (2000) ... Galileo ve Newton'un Evreni : UKitap ... . Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. Galileo ve Newton'un Evreni'nde modern bilimcilerin evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açı ... Kitapi | GALİLEO VE NEWTON'UN EVRENİ ... . Galileo ve Newton'un Evreni'nde modern bilimcilerin evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklamasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin şaşırtıcı öyküleri anlatılmakta. Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). William Bixby. Kitap Tanıtımı. Galileo'nun doğduğu yıllarda İtalya, Rönesans'ın, yani öğrenmeye ve sanata karşı duyulan ilginin parlak bir şekilde doğuşunun son ışıklarının keyfini çıkarıyordu. Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilimcilerin evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklamasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin şaşırtıcı öyküleri anlatılmakta. Galileo ve Newton'un evreni. Yazar: Bixby, William. Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilimcilerin evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklamasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin şaşırtıcı öyküleri anlatılmakta. Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilimcilerin evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklamasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin şaşırtıcı öyküleri anlatılmakta. William Bixby. Galileo'nun doğduğu yıllarda İtalya, Rönesans'ın, yani öğrenmeye ve sanata karşı duyulan ilginin parlak bir şekilde doğuşunun son ışıklarının keyfini çıkarıyordu. Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). Galileo ve Newton'un Evreni'nde, modern bilim adamlarının evrenin bir saat gibi düzgün çalışmasının açıklanmasını herkesten çok borçlu oldukları bu iki kişinin öyküleri anlatılıyor. (Arka Kapak). Önemli Olaylar ve Biyografi - Otobiyografi /. Galileo ve Newton'un Evreni. Galileo ve Newt...