Dünya ve Uzay

Sophy Tahta

Dünya ve Uzay
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-01
YAZAR Sophy Tahta
ISBN 9754030499
DOSYA FORMATI 11,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Üzerinde yaşadığımız Dünya'yı her yönüyle biliyor muyuz? Ayaklarımızın ya da denizin altında nasıl bir dünya var? Gecelerimizi aydınlatan Ay'ı, bize uzaydan göz kırpan yıldızları veya Güneş'in çevresinde bizimle birlikte dönen diğer gezegenleri ne kadar tanıyoruz? Dünya ve Uzay'ın ele aldığı konuların çeşitliliği ve ele alış biçimindeki sadelikle her yaştan genç okur için büyük bir boşluğu dolduracağını düşünüyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünya ve Uzay i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünya ve Uzay.

... beri bilime meraklı insanların zihinlerini; Evren ve Dünya nasıl oluştu? ve Evren ve Büyük Patlama teorisinin açıklanmasını sağlayan en önemli gelişme uzaydaki kozmik ışınımların ... Uzay Ve Dünya Dışı Yaşam | Kült TV Offical ... ... En yeni Dünya Ve Uzay kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Uzay'ın sınırları asla kesin değildir ve Uzay hep büyür. Atmosfer ile uzay arasında kesin bir sınır bulunmamaktadır, fakat Dünya'nın atmosferi yukarı doğru çıkıldıkça incelmektedir. Pek çoğumuzun ilkokul sıralarında yüzeysel olarak bil ... Dünya ve Uzay - Hocalara Geldik ... . Atmosfer ile uzay arasında kesin bir sınır bulunmamaktadır, fakat Dünya'nın atmosferi yukarı doğru çıkıldıkça incelmektedir. Pek çoğumuzun ilkokul sıralarında yüzeysel olarak bilgi edindiği dünya ve uzay hakkında belki daha önce hiç duymadığınız ilginç bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Dünya ve Uzay arasındaki sınır, insanlar tarafından 100 km olarak belirlenmiş. Kaynak: SPACE. Uzay hakkında daha fazla bilgi sunmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin Dünya ve Uzay. Basit Makineler. Susan Mayes. Üzerinde yaşadığımız Dünya'yı her yönüyle biliyor muyuz? Ayaklarımızın ya da denizin altında nasıl bir dünya var? Gecelerimizi aydınlatan Ay'ı... Dünya Uzay Haftasının bu yılki teması, "Uzay Dünyayı Birleştiriyor" ve 2019 teması "Ay: Yıldızlara Geçit" olarak belirlendi. En büyük rekabet alanlarından biri "uzay" oldu. "İnsanlar maymun...