Çocuklar İçin 40 Hadis 2

Ayşe Şener Yurtseven

Çocuklar İçin 40 Hadis 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-31
YAZAR Ayşe Şener Yurtseven
ISBN 9756446404
DOSYA FORMATI 11,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışmada ilköğretim seviyesini esas almaya gayret ettik. Söz konusu anlatımlar gerçek hayatta çocuklar üzerinde denenmiş ve anlamakta zorlanmadıkları bizzat tespit edilmiştir. Hem anne hem çocuk açısından daha verimli olması için.Anlatımı çocuk diliyle yapmış olmamın nedeni, çocukların sıkılmalarını önlemek; sanki bir arkadaşları ile muhabbet ediyormuşçasına okumalarını sağlamaktır.Ayrıca, öğrendiklerini hemen aktarabilecek bir dil yetisi kazanmaları da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuklar İçin 40 Hadis 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuklar İçin 40 Hadis 2.

...Ayşe Şener. Kayalıpark Çocuk. Yorumlar (0) ... Çocuklar İçin Kırk Hadis 2 - Ayşe Şener - Fiyatı & Satın Al ... . Hikayelerle çocuklara 40 hadis. "Rabbimiz bizi sevdiği için, en sevdiği kulu Hz. Ücretsiz Kargo. Çocuklar için dini terimler sözlüğü. 15,00. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... 6.07 TL. Değerlerin alt üst olduğu bir ... Çocuklar İçin 40 Hadis 2 Satın Al | OdaKitap.com ... ... 6.07 TL. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Çocuklar İçin 40 Hadis için şu an mevcudu olmayanlar. İlgili Ürünler. %25 Stoktan Teslim. Ürün detayı. Çocuklar İçin 40 Hadis 1. Ayşe Yurtseven. Şule. 7 €. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. çocuklar için 40 hadis 2. Yazar. Ayşe Şener. ISBN. 975-6446-40-4. Yayınevi. Şule Çocuk. Sayfa sayısı. Çocuklar İçin Kırk Hadis 2 kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bu çalışmada ilköğretim seviyesini esas almaya gayet ettim. Söz konusu anlatımlar gerçek hayatta çocuklar üzerinde denenmil ve anlamakta zorlanmadıkları bizzat tespit edilmiştir....