Bir Gölgenin Peşinde (Rakamların Evrensel Tarihi I )

Georges Ifrah

Bir Gölgenin Peşinde (Rakamların Evrensel Tarihi I )
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-07-01
YAZAR Georges Ifrah
ISBN 9754030278
DOSYA FORMATI 5,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi.""O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı; "Efendim, rakamlar nereden geliyor? Sıfırı kim icat etti?" Gerçekten nereden geliyordu rakamlar? Bu alışılmış simgeler bize öyle açık geliyordu ki, onları bir tanrının ya da bir uygarlık kahramanının eksiksiz bir armağanı olarak birdenbire ortaya çıkmış sanıyorduk. Böyle başladı Ifrah'ın serüveni ve 20 yıllık bir çalışmadan sonra Fransa'da geçen yıl büyük yankılar uyandıran, en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt ortaya çıktı. Bu kitabı Türk okuruna sunarken, rakamların binlerce yıllık serüveninin pek çok kişinin ilgisini çekeceğini umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Gölgenin Peşinde (Rakamların Evrensel Tarihi I ) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Gölgenin Peşinde (Rakamların Evrensel Tarihi I ).

...denizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi ... Bir Gölgenin Peşinde (Rakamların Evrensel Tarihi I ) | KitapAvrupa ... ." "O gün" öğrencilri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı... Georges Ifrah. "Ne olduysa o zaman oldu! Tanrı alçakgönüllü bendenizin o gününün tamamen ötekiler gibi olmasını istemedi.". "O gün" öğrencileri Georges Ifrah'a yanıtlayamadığı şu soruyu sormuşlardı... Böyle başladı Irfah'ın serüveni ve 20 yıllık bir çalışmadan sonra Fransa'da geçen yıl büyük yankılar uyandıran, en çok satılan kitaplar arasına giren "Rakamların Evrensel Tarihi" adlı eşsiz bir yapıt... Bir Gölgenin Peşinde. Rak ... Bir Gölgenin Peşinde Rakamların Evrensel Tarihi 1-Palme Kitabevi ... ... Bir Gölgenin Peşinde. Rak...