Ve Sen Kuş Olur Gidersin

Tarık Tufan

Ve Sen Kuş Olur Gidersin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-05-17
YAZAR Tarık Tufan
ISBN 6050973822
DOSYA FORMATI 5,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarık Tufan varoluşsal yalnızlığımızın peşine düşüyor. Genç bir adam, kafası karışık, âşık, toplum denilen çemberin yavaş yavaş dışına çıkıyor. Sorular soruyor hayata, yaşamın önüne çıkardığı bilgeleri yüreğiyle dinliyor… “Seni saklıyorum, parmaklarını, ellerini saklıyorum, gülümserken kıvrılan dudaklarını saklıyorum, hoşça kallarını saklıyorum, bembeyaz yüzüne bir anda dolan şaşkınlıklarını saklıyorum. Sırf bu yüzden kalbim bir gün paramparça olacak.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ve Sen Kuş Olur Gidersin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ve Sen Kuş Olur Gidersin.

... Gidersin. Profil Kitap Yayınları 18. Paylaş: Tarık Tufan, Ve Sen Kuş Olur Gidersin, Profil Yayınları, 2016 ... Ve Sen Kuş Olur Gidersin. ... . Tarık Tufan; 1973 doğumlu, beşi öykü olmak üzere toplam 6 kitabın altında imzası bulunan bir yazar, senarist. Samimi bir dille yazılan ve ruhlarınızı okşayacak "Ve Sen Kuş Olur Gidersin" kusursuz bir eser." Sen yürüyeceksin ve beklenmedik şeylere hazır olmanın çarelerini arayacaksın. Az sonra da kalkıp gider. Tüm bunlar çok kötü sonuçlar doğurur. -Yorumum-. Ve Sen Kuş Olur Gidersin kita ... Ve Sen Kuş Olur Gidersin ... . Az sonra da kalkıp gider. Tüm bunlar çok kötü sonuçlar doğurur. -Yorumum-. Ve Sen Kuş Olur Gidersin kitabıyla yazar hayatımızdaki bir çok gerçekle yüzleşmemize vesile oluyor. Ve Sen Kuş Olur Gidersin. Dili oldukça sade ve akıcı bir kitap. Bir solukta okunabilecek bir kitap olduğunu belirterek başlamak istiyorum okuma fırsatı bulduğum bu kitabın yorumuna. Kütüphanelerimizde mutlaka ama mutlaka yerini alması gereken bir kitap "ve Sen Kuş Olur Gidersin". Yer kaplaması için değil, her bakışta okurken hissettiğiniz duyguları anımsamanız için… Bir öykü kahramanı olmanın rahatlığına bırakıyorum kendimi... Samimi bir dille yazılan ve ruhlarınızı okşayacak "Ve Sen Kuş Olur Gidersin" kusursuz bir eser." (Tanıtım Bülteninden) ...more. Sen yürüyeceksin ve beklenmedik şeylere hazır olmanın çarelerini arayacaksın. İyi de.... Samimi bir dille yazılan ve ruhlarınızı okşayacak "Ve Sen Kuş Olur Gidersin" kusursuz bir eser." Bir öykü kahramanı olmanın rahatlığına bırakıyorum kendimi...Samimi bir dille yazılan ve ruhlarınızı okşayacak "Ve Sen Kuş Olur Gidersin" kusursuz bir eser." Temalardan da anlayabileceğiniz üzere duygu yoğunluğu oldukça fazla olan bir...