Hücre Savaşları

Dr. Fran Balkwill

Hücre Savaşları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-05-01
YAZAR Dr. Fran Balkwill
ISBN 9754030952
DOSYA FORMATI 3,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Size vücudunuzun muhteşem koruyucuları olan bir grup kahraman hücrenin gerçek öyküsünü anlatacağız.Hücre Savaşları'nı okuduğunuz zaman sinsi bakterilerin yiyecekler aracılığıyla vücudunuza nasıl sızdıklarını ve koruyucu hücrelerinizin onların planlarını nasıl bozdukların öğreneceksiniz.Cesur koruyucu hücrelerinizin sizin için canla başla çarpıştığını öğrendiğinizde kendinizi hasta hissetmenizin o kadar da korkulacak bir şey olmadığını anlayacaksınız.Hücre Savaşları kitabı, COPUS/Bilim Müzesi'nin 1991 Bilim Kitabı Ödülü'nü kazanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hücre Savaşları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hücre Savaşları.

...tığımız hücreleri alt edebilirsek bir miktar para kazanıyoruz ... Fran Balkwill - Hücre Savaşları | Sözcü Kitabevi ... . 303117303. 117303. Hücre Savaşları #smrgSAHAF. TÜBİTAK Yayınları. 0.00. "Hücre Savaşları"nı okuduğunuz zaman sinsi bakterilerin yiyecekler aracılığıyla vücudunuza nasıl sızdıklarını ve koruyucu hücrelerinizin onların planlarını nasıl bozduklarını öğreneceksiniz. Hücrenin metabolik faaliyetlerini ve çevresi ile ilişkilerini konu edinen bir tarayıcı tababnlı oyun. Hücre Savaşları http://www.hucresavaslari.com. Last updated 6 T ... Online Oyun Hücre Savaşı. Özgür Hücre Savaşı Oyunu Online Oyna. ... . Hücre Savaşları http://www.hucresavaslari.com. Last updated 6 Tem 2009. "Hücre Savaşları"nı okuduğunuz zaman sinsi bakterilerin yiyecekler aracılığıyla vücudunuza nasıl sızdıklarını ve koruyucu hücrelerinizin onların planlarını nasıl bozduklarını öğreneceksiniz. Oyunlaradasi . com oyun: Hücre Savaşı - Buraya Tıklıyarak Hücre Savaşı oyununu oynayabilirsiniz ! Oyun - Online Oyunlar Hücre Savaşı - Beceri Oyunları Online....