Herkes İçin Evlilik

Arif Özutku

Herkes İçin Evlilik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-16
YAZAR Arif Özutku
ISBN 6055304546
DOSYA FORMATI 6,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. Erdemler toplumların manevi zenginlikleri ve gelecek nesle kazandıracakları en önemli hazineleridir. Her birini birbirinden değerli kabul ettiğimiz bu kıymetleri insanların madden kıymet verdikleri bir kısım ziynetlerle sembolize edebiliriz. Mesela sevgi altındır, merhamet elmastır, cömertlik yakuttur diyebiliriz. Diğer erdemleri de başka bir takım değerli taşlarla eşdeğer olarak görebiliriz. Ahlaki değerlerimiz birer hazine ise, her değerli hazinede olduğu gibi bu hazinenin saklandığı bir sandık ve o sandığın muhafazasından ve bakımından sorumlu bir bekçisi de olmalıdır.Kültürümüz, içinde barındırdığı binlerce güzellikle kulağımıza bu hazinenin manevi sandığı benim diye fısıldar. Aile ise bu sandığı insanlık tarihinin başladığı günden bu yana ben muhafaza ediyorum der. İşin zor olan kısmını aile yapmaktadır. Bir anlık gafleti bu değerli hazinenin talan edilmesine, gerekli bakımını yapamaması da değerli taşların tozlanıp kirlenmesine sebep olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Herkes İçin Evlilik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Herkes İçin Evlilik.

... İçin Evlilik Arif Özutku. Herkes İçin Evlilik Okulu ... Herkes İçin Evlilik Kitabı - Haberler ... . Ali Çankırılı. Herkes İçin Mutlu Evlilik. Mustafa Topkara. Yolculuk Yayınevi. Arif Özutku. Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. Erdemler toplumların manevi zenginlikleri ve gelecek nesle kazandıracakları... Herkes İçin Evlilik Okulu. Yayınevi : Zafer Yayınları. Yazar : Pedagog Ali Çankırılı. Evlenmeye niyetlenen ... Herkes İçin Evlilik Arif Özutku ... . Yazar : Pedagog Ali Çankırılı. Evlenmeye niyetlenen gençler evlilik kararı almadan önce mutlaka evlilik konusunda eğitim alması gerekir. 10.14 TL. Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. Erdemler toplumların manevi zenginlikleri ve gelecek nesle kazandıracakları... Herkes İçin Evlilik Kitabı kitabının kısa özeti. Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. 14.80 TL. Herkes İçin Evlilik Psikoloji Marketi güvencesiyle satışa sunulmuştur. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanın. 6 Mayıs 2012'de cumhurbaşkanlığına seçilen Sosyalist Parti lideri François Hollande, seçim kampanyası sırasında verdiği sözü tutarak, kısaca mariage pour tous (herkes için evlilik)... 10 TL. Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. Erdemler toplumların manevi zenginlikleri ve gelecek nesle kazandıracakları en önemli... Herkes İçin Evlilik Okulu, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 29,64 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Herkes için Evlilik Okulu. Ürün Puanı: Yükleniyor... Herkes İçin Evlilik Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Herkes İçin Evlilik Kitabı kitabının kısa özeti. 21.08.2013 08:59 | Son Güncelleme: 21.08.2013 08:59. 8 €. Milletimizin ve bütün insanlığın aradığı huzur ahlaki erdemlerin bilinmesinde ve yaşanmasında saklıdır. Erdemler toplumların manevi zenginlikleri ve gelecek nesle kazandıracakları en önemli......