Bir Yeşilin Peşinde

Asım Zihnioğlu

Bir Yeşilin Peşinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-03-01
YAZAR Asım Zihnioğlu
ISBN 9754031096
DOSYA FORMATI 8,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Yeşilin Peşinde'de Asım Zihnioğlu ülkemizin çaycılığının geçirdiği evreleri akıcı bir dille anlatıyor. Üzerine az yazılmış bir konunun, çayın hikayesinin Doğu Karadeniz Bölgesi'nin ekonomik ve sosyal yaşamından kesitler verilerek ele alınması kitabın ilgi çekici yönlerinden biri. TÜBİTAK tarafından verilen 1983 yılı Hizmet Ödülü'nün de sahibi olan Asım Zihnioğlu'nun bir ömür adadığı bu çalışmalarının okurların ilgisini çekeceğini umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Yeşilin Peşinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Yeşilin Peşinde.

..... Bir Yeşilin Peşinde'de Asım Zihnioğlu ülkemizin çaycılığının geçirdiği evreleri akıcı bir dille anlatıyor ... Bir Yeşilin Peşinde Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Üzerine az yazılmış bir konunun çayın hikayesinin Doğu Karadeniz Bölgesi'nin ekonomik ve sosyal... 6 €. Bir Yeşilin Peşind&de Asını Zihmoğlu ülkemiz çaycılığının geçirdiği evreleri akıcı bir dille anlatıyor. Üzerine az yazılmış bir konunun, çayın hikâyesinin... En ucuz Kitap İnceleme Kitapları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Bir Yeşilin Peşinde Asım Zih ... Bir Yeşilin Peşinde Pdf İndir ... ... En ucuz Kitap İnceleme Kitapları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Bir Yeşilin Peşinde Asım Zihnioğlu Tübitak Yayınları-kampanya keşfet. Bir Yeşilin Peşinde'de Asım Zihnioğlu ülkemizin çaycılığının geçirdiği evreleri akıcı bir dille anlatıyor. Üzerine az yazılmış bir konunun, çayın hikâyesinin, Doğu Karadeniz Bölgesi'nin ekonomik ve sosyal... Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Bir Yeşilin Peşinde itibaren Asım Zihnioğlu. Bir Yeşilin Peşinde indir kitap bedava. itibaren Asım Zihnioğlu. yayınevi Tübitak Popüler Bil. "Bir Yeşilin Peşinde"de Asım Zihnioğlu ülkemiz çaycılığının geçirdiği evreleri akıcı bir dille anlatıyor. Üzerine az yazılmış bir konunun, çayın hikayesinin, Doğu Karadeniz Bölgesi'nin ekonomik ve sosyal... Bir Yeşilin Peşinde arıyorsan site site dolaşma! Bir Yeşilin Peşinde. 750TL ve üzeri alışverişinize Axess'ten 75 TL chippara hediyeStoktaSon güncelleme: Bugün 02:03 Amazon Türkiye/kitapbulut. tarafından troypc Bir Çarş. Şub. 24, 2010 6:40 pm. Bir Yeşilin Peşinde. Asım Zihnioğlu - 1998. Sayfa Sayısı: 218 Boyutları: 15,5 x 21,5 cm ISBN 975-403-109-6 5. Basım - 2500 Adet....