Akıl Kutusu

Steven Rose

Akıl Kutusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Steven Rose
ISBN 9754031185
DOSYA FORMATI 4,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabı okurken kafanızın içinde neler olup bitiyor?Gözleriniz cümleleri ve resimleri görüyor, parmaklarınız da sayfaları çeviriyor. Peki ama gözlerinizin ne gördüğünü siz nereden biliyorsunuz? Parmaklarınıza sayıları çevirmelerini nasıl bildiriyorsunuz? Cümlelerin ve resimlerin ne anlama geldiğini nasıl biliyorsunuz ve daha sonra bunları nasıl hatırlıyorsunuz? Bu soruların yanıtları beyninizde. Beyniniz en akıllı bilgisayarlardan bile daha akıllıdır.Akıl Kutusu'nun konusu da olağanüstü beyniniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl Kutusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl Kutusu.

...üyen teknoloji araştırarak, inceleyerek elde ettiği deneyimlerini Akil Kutusu aracılığıyla paylaşan teknoloji sever, Apple tutkunu, kendi çapında iyi bir Dijital Pazarlama Uzmanı ... Akıl Kutusu - Ekşi Sözlük ... ... Matematiğin eğlenceli dünyasını keşfetmeye hazır mısın? Eğer hazırsan Akıl Kutu'sunun kapağını aç ve içindeki akıl oyunlarıyla tanış. Matematiğin eğlenceli dünyasını keşfet ve Akıl Kutusu'nu çöz. Akıl Kutusu hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Beyniniz en akıllı bilgisayarlardan bile daha akıllıdır. Akıl Kutusu'nu ... Akıl Kutusu - Nedir Ne Demek ... . Akıl Kutusu hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Beyniniz en akıllı bilgisayarlardan bile daha akıllıdır. Akıl Kutusu'nun konusu da olağanüstü beyniniz. Yıllardır gün güne büyüyen teknoloji araştırarak, inceleyerek elde ettiği deneyimlerini Akil Kutusu aracılığıyla paylaşan teknoloji sever, Apple tutkunu, kendi çapında iyi bir Dijital Pazarlama Uzmanı... Akıl kutusu (kumkuması): Çok zeki, akıllı kimse; bilgiç anlamlarında kullanılan bir deyimdir. *Çocuk tam bir akıl kutusu ne sorsan cevap veriyor. *Yeni nesil artık her şeyi biliyor, hepsi akıl kutusu olmuş. Yıllardır gün güne büyüyen teknoloji araştırarak, inceleyerek elde ettiği deneyimlerini Akil Kutusu aracılığıyla paylaşan teknoloji sever, Apple tutkunu, kendi çapında iyi bir Dijital Pazarlama Uzmanı... akıl kutusu. şükela: tümü | bugün. akil.. yani bilgi küpü anlamında.. ''depo'' da denebiliyor muymuş, evet denebiliyormuş.. sonraki. akıl kutusu. ara. paylaş. Akıl Kutusu'nun konusu da olağanüstü beyniniz. --spoiler--. Sayfa Sayısı: 32 Boyutları: 21,5 x 21,5 cm ISBN 975-403-118-5 19....