Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım)

Mehmed Zahid Kotku

Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-21
YAZAR Mehmed Zahid Kotku
ISBN 9758757893
DOSYA FORMATI 6,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"İmanım var, inancım var." demekle ne kadar övünür dururuz. Fakat onun işe yarayıp yaramadığına hiç bakmayız. Peygamberimiz'in bize öğrettiği dualardan birisi de; "Yâ Rabbi! Fayda vermeyen ilimden, korkmayan gönülden, kabul olunmayan amelden, dinlenmeyen ve kabul olmayan duadan sana sığınırım." demesi ne kadar güzeldir.Öyle değil mi aziz kardeşim?Bu dünyaya her gün bir sürü insanın gelip bir sürü insanın da mezarlara konmakta olduğunu hepimiz görüp bilmekteyiz. Eğer "Öldükten sonra iş bitti." dersen iman ve İslâm'dan çok uzak olduğunu iyi bil...Peygamberimiz sallallahu aleyhi ve sellem'in Cenâb-ı Hakk'tan istediği her hayrı biz de isteriz. Onun Hakk'a sığındığı bütün şerlerden, biz de Hakk'a sığınırız. Hakkımızda hayırlar ihsan buyursun. Dünya ve âhiretin bütün şerlerinden muhafaza buyursun. Âmîn.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım).

...turmaktadır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Müminlere Vaazlar (2 Cilt Takım) ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Mü'minlere Vaazlar (1-2 Cilt Takım). Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım). Barkod: 9789758757893. Marka: Server Yayınları. Kategori: Sohbetler - Vaazlar. Kağıt: 2.Hamur. Yazar: Mehmed Zahid Kotku. Yayıncı: Server Yayınları. 55 TL. Fayda vermeyen ilimden, korkmayan gönülden, kabul olunmayan amelden, dinlenmeyen ve kabul olmayan d ... Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım) - MGV Publications ... . 55 TL. Fayda vermeyen ilimden, korkmayan gönülden, kabul olunmayan amelden, dinlenmeyen ve kabul olmayan duadan sana sığınırım." demesi ne kadar güzeldir. Öyle değil mi aziz kardeşim? Ürün ara. Giriş yap. Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım). Mehmed Zahid Kotku. €8,90. You are previewing: Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım). 60 TL. Kaynaklarıyla Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım), 60,00 TL, Avantajlı Fiyat ve Kampanyalarıyla ahrariyye.com'da İncelemek İçin Tıklayın. Fayda vermeyen ilimden, korkmayan gönülden, kabul olunmayan amelden, dinlenmeyen ve kabul olmayan duadan sana sığınırım." demesi ne kadar güzeldir. Öyle değil mi aziz kardeşim? 35.92 TL. Fayda vermeyen ilimden, korkmayan gönülden, kabul olunmayan amelden, dinlenmeyen ve kabul olmayan duadan sana sığınırım." demesi ne kadar güzeldir. Öyle değil mi aziz kardeşim? Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım) - Mehmed Zahid Kotku 413881. 5.0Ortalama Puan. Mü'minlere Vaazlar (2 Cilt Takım). Yazar : Mehmed Zahid Kotku Yayınevi : SERVER YAYINLARI Bu kategorideki tüm ürünler. ISBN Kodu : 9789758757893 Sayfa Sayısı : 512 Ebat : 15 X 22 Cilt Tipi... 24.96 TL. Mü'minlere Vaazlar (1-2 Cilt Takım), Server İletişimMüminlere Vaazlar ( 2 Cilt), Mehmed Zahid Kotku, Server Yayınları 24,96 TL....