Mavi Gezegen

Brain Bett

Mavi Gezegen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Brain Bett
ISBN 9754031169
DOSYA FORMATI 12,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nedense gezegenimize yerküre adını vermişler. Oysa büyük bölümü sular altında. Denizler ve okyanuslar gezegenimizin neredeyse dörtte üçünü kaplıyorlar. Bu durumda ona Suküre demek daha doğru olurdu.Mavi Gezegen'le inanılmaz ve gizemli sualtı dünyasında bir keşif gezisine çıkacaksınız.Alacakaranlık bölgesini, derin eteği, ardından da uçsuz bucaksız abisal ovayı gezecek, dev denizörümcekleriyle, her zaman aç olan pelikanbalıklarıyla karşılaşacaksınız. Kaynar su püskürten deliklerin çevresinde yaşayan yaratıklar, lavların yerkabuğunu erittiği yerler, sualtı yanardağları, sizden önce sadece iki kişinin indiği derin deniz çukuru Mavi Gezegen'in ele aldığı ilginç konular arasında.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Gezegen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Gezegen.

...n. Create New Account. Not Now. Mavi Gezegen ... Karışık Şarkı Sözleri 2 - MAVİ GEZEGEN - Wattpad ... . Education in Hopa. CommunitySee all. Mavi Gezegen Seçkin Bir Tatil için Doğru Adres. Turizm, Organizasyon, Seyahat acentalığı, Turlar, Kiralama Hizmetleri, Uçak Biletleri. Copyright © 2009 Mavi Gezegen | Tüm Hakları Saklıdır. Yavuz Durak - Mavi Gezegen : C Am Sen ve ben ikim gidelim gel desem Am G F G C Çok uzak küçücük orası masmavi bir gezegen F G Em Am Gündüz güneş sımsıcak geceyse ay varmış G F G C. Mavi Gezegen sözleri şu şekildedir, Sen ... Yavuz Durak Mavi Gezegen Şarkı Sözleri | Ezgisel Sözler ... . Mavi Gezegen sözleri şu şekildedir, Sen ve ben ikimiz gidelim gel de sen. Çok uzak küçücük orası masmavi bir gezegen. Gündüz güneş sımsıcak gecemize. Ay varmış gökyüzü ışıl ışıl. Blue Planet 2 , Blue Planet II . Ünlü Mavi Gezegen belgeselinin yayınlanmasından sonra neredeyse bir nesil, David Attenborough bu çığır açan devam filmini anlatmak için geri döner. Sen ve ben ikimiz gidelim gel de sen Çok uzak küçücük orası masmavi bir gezegen. One comment on "Yavu...