Her Yönüyle Tekneler

Christopher Maynard

Her Yönüyle Tekneler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-08-11
YAZAR Christopher Maynard
ISBN 9754031355
DOSYA FORMATI 6,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kadırgalardan yelkenlilere, buharlı gemilerden feribotlara, gezinti gemilerinden batiskaflara, teknelerin hemen hemen her türünün ele alındığı bu kitapla bilmediğiniz denizlere yelken açacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Yönüyle Tekneler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Yönüyle Tekneler.

...ra teknelerin hemen hemen her türünün ele alındığı bu kitapla bilmediğiniz denizlere yelken ... Her Yönüyle Tekneler Christopher Maynard ... ... Her Yönüyle Tekneler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Her Yönüyle Tekneler ayağınıza gelsin! Sayfa Sayısı 32. Kapat. Her Yönüyle Tekneler. 5 TL. Her Yönüyle Tekneler. Yazar: Christopher Maynard. Yayınevi: Tübitak Yayınları. Kitap Dili: Türkçe. Sayfa Sayısı: 35. Ciltli/Ciltsiz: Ciltsiz. Kitap Ölçüleri: 23 x 32 cm. ... Her Yönüyle Tekneler ... . Kitap Dili: Türkçe. Sayfa Sayısı: 35. Ciltli/Ciltsiz: Ciltsiz. Kitap Ölçüleri: 23 x 32 cm. Basım Yeri: Ankara, 2005. HER YÖNÜYLE TEKNELER, CHRISTOPHER MAYNARD en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Her yönüyle tekneler, chrıstopher maynard. Satıcının Açıklaması. 18,25 TL. Her Yönüyle Tekneler. Christopher Maynard. HAVALE :4,28 TL %1 EFT İndirimi. buharlı gemilerden feribotlara gezinti gemilerinden batiskaflara teknelerin hemen hemen her türünün ele alındığı bu... Tekneler ve teknecilik -- Tasarım ve yapım. Gemiler -- Çocuk edebiyatı. Anasayfa >. Denizcilik ve Yelken Kitapları >. Tekneler, Her Yönüyle. Tekneler, Her Yönüyle (K.DY.TKNL). Marka : Tübitak Popüler Bilim Kitapları. Sepetteki Son Fiyat. Kadırgalardan yelkenlilere buharlı gemilerden feribotlara gezinti gemilerinden batiskaflara teknelerin hemen hemen her türünü ele alındığı bu kitapla bilmediğiniz denizlere yelken açacaksınız. 5.50 TL. Kadırgalardan yelkenl...