Filistin Hakkında Yanılgılar

Ahmet Varol

Filistin Hakkında Yanılgılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-06-01
YAZAR Ahmet Varol
ISBN 6054605415
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Filistin meselesi hakkındaki yanlış bilgiler, yanlış kanaatler ve tahliller bu dava konusunda önemli sorumluluklar gerektirdiğini düşündüğümüz bir takım hatalı duruşlara sebep olmuştur.Bu hataların başta geleni ise Filistin davasını sahiplenme konusundaki çekingenliktir.Birçoklarının hala bu meseleye bir İslam davası, Müslümanların ortak meselesi olarak bakmak yerine bir Arap sorunu olarak yaklaştığı söylenebilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Filistin Hakkında Yanılgılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Filistin Hakkında Yanılgılar.

...ında Yanılgılar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Filistin Hakkında Yanılgılar kitabına benzeyen kitaplar ... Filistin Hakkında Yanılgılar | Okuoku.com ... . Sadâ Filistin Hakkında Yanılgılar'ı inceledi. 11 TL. Filistin Hakkında Yanılgılar - Ahmet Varol Nida yayıncılıktan çıkan Ahmet Varol tarafından yazılan Filistin Hakkında Yanılgılar adlı bu kitabın tanıtım ve takdiminde diyor ki; Türkiye'de Filistin... Daha sonra da indirme bağlantılarını sunacağız. Bölgeler-Ülkeler kategorisinde yer alan ve son zamanlarda yüzlerce kişi tarafından aratılan eseri ... FİLİSTİN HAKKINDA YANILGILAR / Ahmet VAROL ... ... Daha sonra da indirme bağlantılarını sunacağız. Bölgeler-Ülkeler kategorisinde yer alan ve son zamanlarda yüzlerce kişi tarafından aratılan eserin ismi Filistin Hakkında Yanılgılar 'dir. Gazeteci- yazar Ahmet Varol'un kaleme aldığı 'Filistin Hakkında Yanılgılar' Filistin hakkında önemli bir boşluğu doldurmak amacıyla kaleme alındığı eleştirmenler tarafından ifade ediliyor. "Filistin Hakkında Yanılgılar". için 20 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 4,40 TL. Sepete Ekle. Filistin hakkında yanılgılar. Ahmet Varol. Satıcı. Filistin meselesi hakkındaki yanlış bilgiler, yanlış kanaatler ve tahliller bu dava konusunda önemli sorumluluklar gerektirdiğini düşündüğümüz birtakım hatalı duruşlara ...