Dede Korkut Çizgi Roman Seti (13 Kitap)

Serdar Demircan

Dede Korkut Çizgi Roman Seti (13 Kitap)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR Serdar Demircan
ISBN 6054599721
DOSYA FORMATI 3,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı’nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dede Korkut Çizgi Roman Seti (13 Kitap) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dede Korkut Çizgi Roman Seti (13 Kitap).

...t Çizgi Roman Seti. Orj Kitap. Dede Korkut Çizgi Roman Seti ... Dede Korkut Çizgi Roman Seti 16 Kitap ... . Tüm kategorilerde Almanca Kitaplar Müzik - CD - Plak Müzik-Film Sahaf - Antiquariat Türkisch 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Dede Korkut Çizgi Roman Seti - 13 Kitap. Erkek Oyun Setleri. Nerf Silahlar. Karakter Oyuncaklar. Hobi - Oyun. Çizgi Roman Kitaplar. : 16,67 TL. Gelince Haber Ver. Dede Korkut (13 Kitap Takım) Hakkında Bilgiler. Murat Korkut tarafından 04/01/2017 tarihinde (2 yıl önce ... Dede Korkut Çizgi Roman Seti - 13 Kitap Kolektif ... . Murat Korkut tarafından 04/01/2017 tarihinde (2 yıl önce) saat 05:50'de oluşturuldu. Dede Korkut Çocuklara Seçme Hikayeler. Dede Korkut Çizgi Roman -. Bilgeoğuz Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 200 Puan. %15 indirimli Yeni. Bilim Ve Gelecek Kitaplığı Piri Reis Endülüs Macerası Çizgi Roman - Enis Temizel. Kitap Setleri. Manga. Sağlık, Beslenme & Spor. Serdar Demircan çıkarmış olduğu Dede Korkut çizgi roman serisiyle çocukların ilgisini çekmiş ve sevgisini kazanmıştır. Dede Korkut, Bamsı Beyrek ve Banu Çiçek'in obasını nerede kuracaklarını belirlerler. Bu arada Şökli Melik saldırır. Fakat Orman Çocuğu sayesinde Tepegöz'ün... ...Hobi kapida-odeme-kitap Mutfak Takılarımız Tele 1 Oyun Setleri. 448817. Dede Korkut Çizgi Roman. Bilgeoğuz Yayınları. 15.05. İnsan kitap okurken hayal eder ama çizgi roman okurken yaşar. ...ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı'nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık... DEDE KORKUT - ÇİZGİ ROMAN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve BİLGEOĞUZ 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Lysistrata Aristophanes Komedyaları 1 Edebiyat » Çizgi Roman » Dede Korkut Çizgi Roman Seti 13 Kitap. 18.52 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Setin İçindeki Kitaplar;Kürşad - Bozkır Büyük ŞadıMete HanOğuz KaanSegrekTepegözBeğil Oğlu EmrenUruzun Esir OlmasıKan KartalıSalur Kazan'ın Evinin Ürün Kategorileri. Kitap » Çizgi Roman. Dede Korkut Çizgi Roman Seti -...