Ben Herkesle Gitmem ki!

Dagmar Geisler

Ben Herkesle Gitmem ki!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-12-18
YAZAR Dagmar Geisler
ISBN 6058483439
DOSYA FORMATI 12,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ben herkesle gitmem ki!Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir.Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Bu nedenle çocuğun yanında ebeveyni olmadan kiminle gidebileceği konusu çok önemlidir. Önceden yapılacak bir bilinçlendirme ile çocuğun hangi durumda kiminle gideceğini öğrenmesi gerekir. Üstelik çocuğun ''güven duygusu'' nu incitmeden ''tanıdık kişiler'' e çocuğun dikkatini çeken, mizah öğesi ihmal edilmemiş okumalar yapılmalıdır. Elinizde bulunan bu kitap çocukları istismara karşı bilinçlendirme ve bilgilendirmeye yöneliktir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Herkesle Gitmem ki! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Herkesle Gitmem ki!.

...Saklar mısın? Ben herkesle gitmem ki. 3001 ... KitapKurduAnne - Ben Herkesle Gitmem Ki - Çocuklar İçin Kitap... ... . 10.08 €. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben Herkesle Gitmem Ki! incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ben Herkesle Gitmem Ki! için satıcı açıklaması. (#522229180). İstismardan Korunma. Ben herkesle gitmem ... Ben Herkesle Gitmem Ki! - Media Cholic Gergedan Yayınları ... . İstismardan Korunma. Ben herkesle gitmem ki!Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir.Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben Herkesle Gitmem ki! Yazar : Dagmar Geisler Yayınevi : GERGEDAN YAYINLARI Bu kategorideki tüm ürünler. 19.20 TL. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Dagmar Geisler. Kitap Tanıtımı. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Dagmar Geisler. Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. 21.60 TL. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Annem ve Ben-Şiirler Kitabını İndir. 17.02 TL. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim olduğu asla tahmin edilemez. Ben herkesle gitmem ki! Çocuk tacizlerinin genellikle çocuğun yakın çevresi tarafından gerçekleştirildiği bilinir. Üstelik tacizcinin kim o...