MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası

Mehmet Ümütli

MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-22
YAZAR Mehmet Ümütli
ISBN 6056199165
DOSYA FORMATI 7,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışmada dini bilgiyi doğru ve planlı bir şekilde ve tamamen sınava girecek adayları göz önüne alarak işlemeye çalıştık. Konuları bir din görevlisinin bilmesi gerektiği kadar izah ettik, zira konu bilinmeksizin mücerret soru çözmenin kuru bir ezberden öteye gitmediği kanaatini taşımaktayız.Bu çalışma muhtevasıyla imam-hatiplik, müezzinlik, kur'ân kursu öğreticiliği seviyesinde hazırlanan adaylarımıza hitap etmektedir. Bu kitabın en belirgin özellikleri ;·En geniş ve kapsamlı konu anlatımı·Detaylı meal bilgisi·En güvenilir konu anlatımı·Konu anlatımında önemli noktalar koyulaştırılarak algıda seçicilik sağlanmıştır.·Konu içinde verilen bilgi notu ile püf noktalar belirtilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası.

...n hazırlanmasının çok büyük avantajları vardır ... MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası | Kitapjo.com ... . 45 TL. * Var olan MBSTS kitapları genellikle az özet konu anlatımlı ve test usulü şeklindedir. . * Hazırladığımız Kitap Geniş Şekilde KONU Anlatımı ve Soru Bankası ve Denemeleri vardır. Kolektif. MBSTS Kitapları, DDY Yayınları komisyonu tarafından hazırlanmıştır. Bu tür kitapların komisyon tarafından hazırlanmasının çok büyük avantajları vardır. 31.25 TL. DDY Yayınları olarak 10 kişilik bir eki ... Ferhat Erdoğan MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı, 30 TL... ... . 31.25 TL. DDY Yayınları olarak 10 kişilik bir ekiple yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın ürünü olanMBSTS soru bankası ve MBSTS konu anlatımlı soru bankası kitaplarımızı çıkartmışbulunmaktayız....