Bilgisayarlar

Rebecca Treays

Bilgisayarlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Rebecca Treays
ISBN 9754031452
DOSYA FORMATI 11,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sanal Gerçeklik nedir? Bir CD-ROM'la neler yapabilirsiniz? Bilgisayar donanımınıza nasıl bakmanız gerektiğini biliyor musunuz? Yukarıdakilere benzer birçok sorunun yanıtını Bilgisayarlar'da bulabilirsiniz. Bilgisayarlar, hızla değişen bilgisayar teknolojileri dünyasına bir giriş niteliğinde. Teknik terimlerin gündelik bir dille tanımlanması, bilgisayarların işleyişinin ve son teknolojik gelişmelerin kolay anlaşılır bir biçimde açıklanıyor olması elinizdeki kitabı bilgisayarlarla ilgilenenler için önemli bir başvuru kaynağı haline geliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilgisayarlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilgisayarlar.

...rlar, laptoplar, tabletler ve yazıcılar cazip taksit imkanlarıyla EVKUR'da ... Türkiye'nin Bilgisayar Toptancısı ! Teknoloji Toptancınız ! ... . Taksitle bilgisayar EVKUR'dan alınır. Bilgisayar modelleri, Bilgisayar özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. Bilgisayar, Tablet. Cep Telefonu ve Aksesuar. DVD, VCD, Blu-ray. Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri. (12897 Adet Ürün Bulundu). Bilgisayar kategorimizi, Bilgisayar Dizüstü, Bilgisayar yan ürünleri, Bilgisayar parçaları olacak şekilde 3 ayrı alt kategorilere ayrıştırdık. Sürekli gelişen teknoloji, birçok sektör gibi bilgisayar sektörünü d ... Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri | Taksitle Bilgisayar ... . Sürekli gelişen teknoloji, birçok sektör gibi bilgisayar sektörünü de şekillendiriyor. Bilgisayarların hayatımıza girdiği ilk dönemlerde masaüstü bilgisayar modelleri yaygınlaşmıştı. Bilgisayar ana departmanında tüm bilgisayar markaları ile bilgisayar bileşenlerini bulabilirsiniz. Bilgisayar fiyatlarında Türkiye'nin en rekabetçi firmalarının başında gelmekteyiz. Telefonlar, tabletler, ikisi bir aradalar, dizüstü bilgisayarlar, hepsi bir aradalar ve oyun bilgisayarlarının tümünde geniş Windows cihazları yelpazesini keşfedin. Dizüstü bilgisayarlar. Bilgisayar & Tablet. Giyim & Aksesuar. Spor & Outdoor. ıntel İ5m 8gb Ram 500gb Hdd Masaüstü Bilgisayar. 975,00 TL. Atom Bilişim. Gaming notebook, ultrabook, All in one pc ve masaüstü bilgisayar performansı sunan notebookları Bilgisayar kategorsisinde inceleyebilir. Webdenal.com'un en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. BilgisayarDizüstü Bilgisayar Masaüstü Bilgisayar Tablet E-Kitap Okuyucu. Taşınabilir Bilgisayarlar. Intel Core i7-8750H İşlemcili Laptop. Nirvana C700 Laptop (Dizüstü) Bilgisayar... bilgisayar satışı, bilgisayar parçası satışı,oyun bilgisayarı, bilgisayar tamiri notebook parçaları laptop parçaları dizüstü bilgisayarlar dizüsüt bilgisayar satışı uzaktan eğitim için uygun bilgisayar ...Sunan Aynı Zamanda Toptan Klavye, Toptan Mouse, Toptan BoşCD, Toptan A4 Kağıt ve Toptan Kablo Çeşitleri satışı yapan bilgisayar toptancısı dır. Tüm Kategoriler. Bilgisayar ve Tabletler. Son yıllarda hemen hemen her evde kullanılan bilgisayarlar, gün geçtikçe kişisel birer eşya haline geliyor. Bilgisayar çeşitleri arasında performans açısından masaüstü b...