Annem Her Yerde

Pimm Van Hest

Annem Her Yerde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-23
YAZAR Pimm Van Hest
ISBN 6058483422
DOSYA FORMATI 10,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“İnsanlar ölüm hakkında konuşmayı sevmezler. / Sessiz kalmayı tercih ederler. /Annesi gibi sessiz. /Ama Yolanda sessiz olmak istemiyordu. / Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /Bir yerde olmalıydı, değil mi? / “Eğer beni ararsan, canım, bulursun.” / Ve Yolanda aramaya karar verdi. / Annesini aramaya... / Ölen annesini...”Yolanda annesini ararken çok özel insanlardan yardım ve destek gördü...Küçük bir kızın kaybıyla ilgili ilham veren duygularını ve dokunaklı arayışını anlatan şiirsel bir hikâye.5 yaş ve üstü çocuklar için ölüm kavramını anlamaya ve anlatmaya yönelik eğitici bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Annem Her Yerde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Annem Her Yerde.

...ir kızın öyküsü. sarsıcı, hüzünlü ... Annem Her Yerde - Pimm Van Hest- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın... ... ... Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /. Bir yerde olmalıydı, değil mi? /. "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." /. Ve Yolanda aramaya karar verdi. /. Annesini aramaya... /. Ölen annesini...". Kitap : Annem Her Yerde, Yazar : Pimm Van Hest, Yayınevi : Gergedan Yayınları - 9786058483422 - Fiyat: 18,70 TL. Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. / Bir yerde olmalıydı, değil mi? / Ann ... Annem Her Yerde Satın Al | OdaKitap.com ... . / Bir yerde olmalıydı, değil mi? / Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /. Bir yerde olmalıydı, değil mi? /. "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." /. Ve Yolanda aramaya karar verdi. /. Annesini aramaya... /. Ölen annesini...". Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /. Bir yerde olmalıydı, değil mi? /. "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." /. Ve Yolanda aramaya karar verdi. /. Annesini aramaya... /. Ölen annesini...". ✕. Home. Annem Her Yerde. Etiket: Annem Her Yerde. Aynur Kolbay. Çocuk Kitapları. 19.43 TL. Annesi gibi sessiz. /. Ama Yolanda sessiz olmak istemiyordu. /. Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /. Bir yerde olmalıydı, değil mi? /. "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." /. Gergedan Yayınlarından çıkan Annem Her Yerde üzerine çok düşündüm. Aralar vererek, soluk alarak, uzun bir sürede okudum. Ölümü anlatan başka kitaplar okumuştum daha önce. Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. /. Bir yerde olmalıydı, değil mi? /. "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." /. Ve Yolanda aramaya karar verdi. /. Annesini aramaya... /. Ölen annesini...". Annem Her Yerde-Gergedan Yayınları-9786058483422-Pimm Van Hest-%20 indirimli-"İnsanlar ölüm hakkında konuşmayı sevmezler. / Sessiz kalmayı tercih ederler. /Anne. Ama Yolanda sessiz olmak istemiyordu. / Annesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. / Bir yerde olmalıydı, değil mi? / "Eğer beni ararsan, canım, bulursun." / Ve Yolanda aramaya karar verdi. /...