Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi

Cengiz Abdullayev

Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-22
YAZAR Cengiz Abdullayev
ISBN 9752560105
DOSYA FORMATI 4,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kaknüs Yayınları, kitapları tüm dünyada 16 milyondan fazla satan Azeri asıllı Cengiz Abdullayev’in polisiye romanlarını yayınlamaya devam ediyor.Ortadoğu’da Şeytan ÜçgeniFilistin, İsrail, İran, Azerbaycan ve Rusya Gizli Servisleri’ni işbirliği yapmaya sevk edecek kadar azılı bir teröristtir Ahmet Mürsel. Kendi hesabına çalışır. Nefretin gücünü temsil eder. Karşısında ise zekanın gücü Drongo vardır: Yine kendi hesabına çalışan profesyonel bir ajandır Drongo.Azılı Bir Teröristin Sınır Tanımayan EylemleriFilistinli örgütler Arafat’ın geçici ateşkes teklifini kabul edip bir süreliğine saldırılara son verdikleri halde Ahmet Mürsel şiddetle karşı çıkar. Döneklikle suçladığı, Filistinli Müslümanların dini lideri Şeyh Abdulkerim’i öldürme cüretini gösteren Ahmet Mürsel bakalım yakalanabilecek mi?Ortadoğu ve Azerbaycan’ın tanıdık atmosferinde geçen mükemmel kurgulanmış bir polisiye roman. Uluslar arası arenada Doğu’nun en iyi polisiye yazarı olan Abdullayev’den bir başyapıt.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi.

...ferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu daha ... ZehirOrtadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi | Sözcü Kitabevi ... . Bu defa oyun, casuslar şehri Bakü`nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu daha. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi. Ortadoğu ve Azerbaycan’ın tanıdık atmosferinde geçen mükemmel kurgulanmış bir polisiye roman. Bu defa "oyun", casuslar şehri Bakü'n ... Zehir: Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi - Cengiz... ... . Ortadoğu ve Azerbaycan’ın tanıdık atmosferinde geçen mükemmel kurgulanmış bir polisiye roman. Bu defa "oyun", casuslar şehri Bakü'nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu daha. Bu defa oyun, casuslar şehri Bakü`nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu daha. 17.50 TL. Bu defa "oyun" casuslar şehri Bakü'nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz... Zehir Ortadoğu Menşeli Bir Terör Eyleminin Anatomisi. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu daha. 17.50 TL. Bu defa "oyun", casuslar şehri Bakü'nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz... Cengiz Abdullayev adlı yazara ait Zehir kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. 17 TL. Bu defa "oyun", casuslar şehri Bakü'nün esrarengiz atmosferinde başlayacaktır. Azerbaycanlı ünlü polisiye yazarından, Ortadoğu meselesi üzerine mükemmel kurgulanmış bir Ali Cengiz oyunu......