Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi

Yılmaz Erdoğan

Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Yılmaz Erdoğan
ISBN 9755014098
DOSYA FORMATI 10,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir çocuğun günlük yaşamını yansıtan öyküler. Hayaller, umutlar, rastlantılar, günlük yaşamda karşılaşacağımız bütün duygular… Bu kitapta her çocuk kendinden bir parça bulacak, öykünün kahramanının sevincini ve üzüntüsünü paylaşacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi.

...ız bütün duygular... Bu kitapta her çocuk kendinden bir parça bulacak öykünün kahramanının sevincini ve üzüntüsünü paylaşacak ... Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer? | Erdem Çocuk | Kitap Okur ... . Yılmaz Erdoğan. Bir çocuğun günlük yaşamını yansıtan öyküler. Hayaller, umutlar, rastlantılar, günlük yaşamda karşılaşacağımız bütün duygular… ...Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi (1. sayfa) - Safya: 1 - Dizinin Yeni Çıkan Kitapları: Güneşle Ay Duymasın -Bestami Yazgan, / Nur Ana -Nuran Turan, / Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer? ...Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Yılmaz Erdoğan kitaplarından bir ta ... Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer ... ...Giyer?/Günümüz Çocuk Edebiyatı Dizisi yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Yılmaz Erdoğan kitaplarından bir tanesi olan Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer?/Günümüz Çocuk... 6.48 TL. Uzaylılar Ne Renk Ayakkabı Giyer? - Yılmaz Erdoğan - Erdem Çocuk. Yazar: Yılmaz Erdoğan. Sayfa: 136. Kağıt Cinsi: 2.Hamur. Boyut: 24.50 x 30.50 cm. Arkadaşım, hediyesinin bir çift kırmızı ayakkabı ollduğunu görünce sevinçten boynuma ...