İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar

İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-22
YAZAR
ISBN 9753331843
DOSYA FORMATI 4,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlhan Tekeli, Türkiye'nin ondan en çok yararlanabileceği yaşamının en verimli döneminde Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ndeki görevinden emekliye ayrılıyor. Bilimin, felsefenin ve giderek aktifleşen sivil toplumun katkılarının artacağı, Türkiye'nin demokratikleşme ve çağdaşlaşma yolunda önemli dönüşümler yaşayacağı önümüzdeki yıllarda İlhan Tekeli gibi bilim insanlarının katkılarına daha fazla gereksinim duyacağız.Yaşamlarının bir bölümünde İlhan Tekeli ile birlikte çalışan, varolan bizler, İlhan Tekeli'nin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğum gününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık.Tekeli'nin, öğrencilerine, onlarca kuruma sessiz sedasız katkıları, daha kapsamlı bir program ve daha geniş çaplı bir yayın gerektirirdi. Bilim-felsefe-kültür dünyamıza kazandırdıkları için İlhan Tekeli'ye teşekkür etmek üzere, önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı çalışmalar yapılacağını umuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar.

...ndirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile ... İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar %17 İndirimli ... . Burada fiyat net, kitap jet! 37.75 TL. ...varolan bizler, İlhan Tekeli'nin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğum gününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık. Alış-Veriş Listeme Ekle. İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar. ...İlhan Tekeli ile birilikte çalışan, varolan bizler, İlhan Tekeli'nin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğumgününün bir teşekkür vesilesi olabil ... İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar - %20 İndirimli - Kolektif - Tarih ... . doğumgününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık. İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar. Yazar. ...İlhan Tekeli ile birilikte çalışan, varolan bizler, İlhan Tekelinin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğumgününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık. ...varolan bizler, İlhan Tekeli'nin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğum gününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık. ...İlhan Tekeli ile birlikte çalışan, varolan bizler, İlhan Tekeli'nin dostları, arkadaşları, meslektaşları ile birlikte 67. doğum gününün bir teşekkür vesilesi olabileceğini düşünerek bu armağan kitabı hazırladık. : Tarih Vakfı Komisyon. İlhan Tekeli İçin Armağan Yazılar Tarih Vakfı Yurt Yayınları | 9789753331845....