Yumuşacık Kanatlı Dostlarım

Yumuşacık Kanatlı Dostlarım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-03
YAZAR
ISBN 9752561632
DOSYA FORMATI 10,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bebekler, dünyaya geldikleri ilk haftalardan itibaren, hayvanları ne kadar sevdiklerini belli ederler. Çevrelerinde gördükleri hayvanları parmakla işaret eder, hayvan resimlerini görünce heyecanlanır, hayvan seslerini taklit ederler.Bebeğinizi kitaplarla tanıştırmanın en iyi yolu da, eline hayvanları tanıtan, resimli bir kitap vermektir. Dört kitaptan oluşan Hayvan Dostlarım serisi, bebeğinize veya küçük çocuğunuza kitapları sevdirmek için ideal bir başlangıç olacak.1) Sevimli Çiftlik Dostlarım: At inek, koyun ve keçi gibi 14 çiftlik hayvanını tanıtıyor.2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor.3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan, ayı ve kirpi gibi 17 orman hayvanını tanıtıyor.4) Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım: Aslan, kaplan, fil, zürefa, timsah ve penguen gibi uzak ülkelerde yaşayan 17 vahşi hayvanı tanıtıyor.Hayvanları tanıtan birçok kitap arasından Hayvan Dostlarım serisini seçmeniz için birçok nedeniniz var:• Kitapların karton sayfaları ve sağlam cildi, yırtılmaz veya kopmaz.• 18 karton sayfadan oluşan kitapların her sayfasında parlak renkli bir hayvan resmi yer alıyor. Resimler, gerçekle birebir örtüşen, “reel resim” niteliğinde. Böylece bebeğiniz veya çocuğunuz, hayvanları gerçek hayatta olduğu gibi tanıyor hem de usta bir ressamın sanatından istifade etmiş oluyor.• Her resmin yanında, o hayvanı tanımlayan, basit bir cümle bulunuyor. Böylece, bebeğiniz resme bakarken siz de ona hayvanın adını ve en belirgin özelliğini belirten kısa cümleyi okursunuz.• Serinin her kitabında, belli bir grup hayvan bir arada bulunuyor. Bebeğinize veya çocuğunuza dört kitabı da okuduğunuzda, hayvanları yaşadıkları yere veya en belirgin özelliklerine göre gruplamış olursunuz. Gruplamalar, bebeğinizin veya çocuğunuzun zihinsel gelişimi için çok faydalıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yumuşacık Kanatlı Dostlarım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yumuşacık Kanatlı Dostlarım.

...gibi 14 çiftlik hayvanını tanıtıyor ... Yumuşacık Kanatlı Dostlarım : %25 İndirimli ... . Yumuşacık Kanatlı Dostlarım kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor. 3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan... Hikaye - Öykü >. Yumuşacık Kanatlı Dostlarım. Yumu ... Yumuşacık Kanatlı Dostlarım (0-5 Yaş) Philippe Salembier ... . Yumuşacık Kanatlı Dostlarım. Yumuşacık Kanatlı Dostlarım (9789752561632). Marka : Edisyon. Tedarikçi : Kaknüs Yayınları. Menu. Ürünler Yumuşacık Kanatlı Dostlarım. Yumuşacık Kanatlı Dostlarım. 2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor. 3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan... ...tanıtıyor.2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor.3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan, ayı ve kirpi gibi 17... Yumuşacık Kanatlı Dostlarım (9789752561632). 0,00. 2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk kaz güvercin baykuş martı flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor. 3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt tilki ceylan ayı ve kirpi gibi 17 orman hayvanını... 2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor. 3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan......