Türkçe İlk Bin Sözcük

Heather Amery

Türkçe İlk Bin Sözcük
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-08-04
YAZAR Heather Amery
ISBN 6053410805
DOSYA FORMATI 7,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir.Henüz okul yaşına gelmemiş çocuklar, kitabı resimli bir sözlük olarak kullanabilirler. Resimleri tarif edip resimlerde gördükleri nesneleri sözcüklerle eşleştirmeye ve bu sayede çevrelerini tanımaya başlayacaklar.Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap sayesinde sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenecekler.Kitabın sonunda bulacağınız ve kitabın içerdiği tüm sözcükleri barındıran listeyi, çocuğunuzdan sözcüklerin kitaptaki yerlerini bulmalarını istediğiniz bir oyun yaratmak için kullanabilir ve bu sayede, çocuğunuzun farklı alanlardaki gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkçe İlk Bin Sözcük i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkçe İlk Bin Sözcük.

...nlar için türkçe dilbilgisi. Delta Kültür ... Türkçe İlk Bin Sözcük - Güneş Yayın & Dağıtım ... . 7 €. Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir.Henüz okul yaşına gelmemiş... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF türkçe ilk bin sözcük! Onun için ne ?! Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap say ... Heather Amery - Türkçe İlk Bin Sözcük | Sözcü Kitabevi ... . Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap sayesinde sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenecekler. Heather Amery adlı yazara ait Türkçe İlk Bin Sözcük kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Türkçe İlk Bin Sözcük. 1001 Çiçek Kitaplar. Heather Amery. Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir. ACIKLAMA Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Bu kitap, hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir. Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap sayesinde sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenecekler. Türkçe İlk Bin Sözcük, çocukların sözcük öğrenimi için hazırlanmıştır. Okul çağındaki çocuklar ise bu kitap sayesinde sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve sözcüklerin...