Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan

Cevad Odyakmaz

Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-21
YAZAR Cevad Odyakmaz
ISBN 6055224288
DOSYA FORMATI 10,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milletlerin tarihlerinde kendilerine mutluluk veren, kıvanç duymalarına, övünmelerine, güvenmelerine neden olan günlerin yanında onları üzen, bedbaht eden, hattâ yok olmalarına, tarihten silinmelerine sebep olan günler de vardır.O milletler; bu günleri unutmadıkları, nesilden nesile aynı ile aktarabildikleri ölçüde varlıklarını korumak, yaşamlarını sürdürmek, güçlerini arttırmak ve geliştirmek imkânını bulurlar.Türklüğün yakın tarihinde Mondros ve Mudanya mütarekelerinin yapıldığı günler ile Sevr Antlaşmasının Osmanlı İmparatorluğu tarafından, Lozan Antlaşmasının da Osmanlı İmparatorluğunun yıkılması üzerine kurulan “Türkiye Cumhuriyeti” tarafından imzalandıkları günler, böyle unutulmaması, yaşatılması, hafızalarda taze tutulması gereken günlerdir.Bu nedenle, bahse konu Anlaşma ve Antlaşmaları bugünkü Türkçemize çevirerek sizlere sunabilmiş olmanın kıvancını duymaktayım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan.

...erine neden olan günlerin yanında onları üzen, bedbaht eden, hattâ yok olmalarına ... Download Lagu Mondros Sevr Mudanya Lozan MP3 ... ... Türklüğün yakın tarihinde Mondros ve Mudanya mütarekelerinin yapıldığı günler ile Sevr Antlaşmasının Osmanlı İmparatorluğu tarafından Lozan Antlaşmasının da Osmanlı İmparatorluğunun... Türklüğün yakın tarihinde Mondros ve Mudanya mütarekelerinin yapıldığı günler ile Sevr Antlaşmasının Osmanlı İmparatorluğu tarafından Lozan Antlaşmasının da Osmanlı İmparatorluğunun... Bu nedenle, bahse konu Anlasma ve Antlasmalari bugünkü Türkçemize çevirerek si ... MONDROS SEVR VE MUDANYA LOZAN Fiyatları... | En Ucuzu Akakçe ... ... Bu nedenle, bahse konu Anlasma ve Antlasmalari bugünkü Türkçemize çevirerek sizlere sunabilmis olmanin kivancini duymaktayim. Ürün Adı: Mondros Sevr ve Mudanya Lozan Ürün Kodu... ...güçlerini arttırmak ve geliştirmek imkânını bulurlar.Türklüğün yakın tarihinde Mondros ve Mudanya mütarekelerinin yapıldığı günler ile Sevr Antlaşmasının Osmanlı İmparatorluğu tarafından, Lozan... Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan. Başlık: Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan. ISBNp: 9786055224288. Mesela bu yazımızda yazar Cevad Odyakmaz kitapları arasında yer alan Mondros-Sevr ve Mudanya-Lozan yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Cevad Odyakmaz. Milletlerin tarihlerinde kendilerine mutluluk veren, kıvanç duymalarına, övünmelerine, güvenmelerine neden olan günlerin yanında onları üzen, bedbaht eden, hattâ yok olmalarına... ...Mudanya Lozan (Mustafa Armağan) 8dk'da SEVR VE LOZAN KARŞILAŞTIRMASI, untuk melihat Detail Lagu dengan judul mondros sevr. mudanya lozan silahkan dilihat pada tabel di bawah ini. Mondros Sevr Mudanya Lozan, Best video game Gamefun8, funny video games, troll games, horror games. All videos are free!...