İntikam Dehşeti

Iris Johansen

İntikam Dehşeti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Iris Johansen
ISBN 9758486810
DOSYA FORMATI 9,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir K9 arama kurtarma ekibinde çalışan Sarah Patrick ile köpeği Monty'nin son görevleri öncekilere benzememektedir. Sarah bu kez oldukça tehlikeli bir işin içine itilmiştir. Milyarder John Logan'ın çok gizli bir projesi sabotaja uğramış, tesislerine zarar verilmiş, bütün personeli öldürülmüştür. Hayatta kalabilen tek kişi de rehin alınmıştır. Logan adamını ve bildiği sırları kurtarmanın tek yolunun onu bulmak olduğunu düşünmektedir. Sarah ise Logan'ın arama işine zorla sokulduğu için öfkelidir. Bu tehlikeli işe girmelerinin ardından, Logan'ın güvende olacaklarına dair söz vermesi yeterli olmaz. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İntikam Dehşeti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İntikam Dehşeti.

...le köpeği Monty'nin son görevleri öncekilere benzememektedir ... Otobüs Durağında İntikam Dehşeti - Son Dakika ... . İntikam Dehşeti. Yayınevi. : Babıali Kültür Yayıncılığı. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. Bu tehlikeli işe girmelerinin ardından, Logan'ın güvende olacaklarına dair söz vermesi yeterli olmaz. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. İntikam Dehşeti. New Y ... Iris Johansen - İntikam Dehşeti | Sözcü Kitabevi ... . Bu planda Sarah da yerini alacaktır. İntikam Dehşeti. New York Times Listesinin Çok Satan Yazarlarından. Bir K9 arama kurtarma ekibinde çalışan Sarah Patrick ile köpeği Monty'nin son görevleri öncekilere benzememektedir. İntikam Dehşeti. Bu tehlikeli işe girmelerinin ardından, Logan'ın güvende olacaklarına dair söz vermesi yeterli olmaz. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. İntikam Dehşeti. Iris Johansen. Babıali Kültür Yayıncılığı. Çünkü bir katil sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. 9789758486816. 470816. İntikam Dehşeti. Babıali Kültür Yayıncılığı. 9.22. Bu tehlikeli işe girmelerinin ardından, Logan'ın güvende olacaklarına dair söz vermesi yeterli olmaz. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. ...sonra intikam peşine düşmesi ve cinayetten 10 yıl sonra başlayan olaylar zinciri anlatılıyor. isminiz: E-posta: "İntikam Meleği izle" filminde 38 Yorum bulunuyor. İlker - 4 ay önce demiş ki 'intikam için vurdum'. Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adli Tıp Birimi'ne getirilen zanlı, görüntü alan gazetecilere "Canım istedi sıktım" diye açıklama yaptı. 6.81 TL. Bu tehlikeli işe girmelerinin ardından, Logan'ın güvende olacaklarına dair söz vermesi yeterli olmaz. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. Iris Johansen - İNTİKAM DEHŞETİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Çünkü bir katil, sadistçe bir intikam planı yapmaktadır. Bu planda Sarah da yerini alacaktır. Kitap : İntikam Dehşeti, Yazar : İris Johansen, Yayınevi : Babıali Kültür Yayıncılığı -...