Vücuduma Neler Oluyor (Kız)

Lynda Madaras

Vücuduma Neler Oluyor (Kız)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-22
YAZAR Lynda Madaras
ISBN 9752104657
DOSYA FORMATI 7,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Bana neler oluyor anlamıyorum. Kafam karmakarışık, her gün yeni kararlar alıyor, ertesi gün vazgeçiyorum. Hele çevremdekilerin bakışları yok mu, o an ne yapacağımı, nasıl davranacağımı bilemiyorum. Yani anlayacağınız saçma sapan bir durum."Vücudumdaki değişimi anlamam ve anlatmamsa çok zor. Sanki bedenime başka biri girmiş de ben onun şeklini alıyormuşum gibi geliyor. Ne kadar saklamaya çalışsam da göğüslerim büyüyor, vücudum tüyleniyor, sesim değişiyor; yani adeta bir değişim yaşıyorum ve daha neler olacak bilemiyorum."Keşke bunları konuşabileceğim, paylaşabileceğim ve sorular sorabileceğim birileri olsa... Ama kiminle?..."Yukarıdaki cümleler aslında tümümüzün yaşadığı o sıkıntılı döneme ait tanıdık ifadeler. Vücuduma Neler Oluyor? yanı başımızdaki kardeşlerimiz, çocuklarımız, arkadaşlarımız için tam bir rehber niteliği taşıyor.Tümümüzün daha sağlıklı, daha dingin ve bilinçli bir yaklaşıma gereksinimi var. Bunu nasıl başaracağımızın yolları ise elimizdeki kitapta!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vücuduma Neler Oluyor (Kız) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vücuduma Neler Oluyor (Kız).

...0 yıldır California'daki okullarda kız ve erkek çocuklarına ergenlik çağı konusunda eğitim vermektedir ... Vücuduma Neler Oluyor? Kızlar İçin %20 İndirimli Lynda Madaras ... . Vücuduma Neler Oluyor (Kız). %25. 13,00 TL. "Bana neler oluyor anlamıyorum. Kafam karmakarışık her gün yeni kararlar alıyor ertesi gün vazgeçiyorum. Vücudumda neler oluyor? Doğru sütyen bedeninden, meme kanserine her şeyi birlikte keşfedelim! Yumurtalık kistlerinin nasıl oluştuğunu ve bu konuda neler yapabileceğini öğren. Vücuduma Neler Oluyor? yanı başımızdaki kardeşlerimiz, çocuklarımız, arkadaşlarımız için tam bir ... Öldükten Sonra Vücudumuzda Hangi Değişiklikler Oluyor? ... . Vücuduma Neler Oluyor? yanı başımızdaki kardeşlerimiz, çocuklarımız, arkadaşlarımız için tam bir 20 yıldır California'daki okullarda kız ve erkek çocuklarına ergenlik çağı konusunda eğitim vermektedir. Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Lynda Madaras'in ölümsüz eseri Vücuduma Neler Oluyor (Kız) hakk...