Önce Gözlerinden Ayrıldım

Remziye Serap Ekim

Önce Gözlerinden Ayrıldım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-14
YAZAR Remziye Serap Ekim
ISBN 6054034284
DOSYA FORMATI 5,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Önce gözlerinden ayrıldım. Bir vapur geçti içimden sonra, Martılar selamladı, Dumanına saldığım sevinçlerimi.Önce gözlerinden ayrıldım Hazan esen bir kasımdı, Ağlarım sandımDeniz olurum.Uzun uzun baktım gözlerine Baktıkça uzaklaştın Baktıkça gittinVapur oldun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Önce Gözlerinden Ayrıldım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Önce Gözlerinden Ayrıldım.

...rap. Cinius Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 45 Puan ... Önce Gözlerinden Ayrıldım Remziye Serap Ekim ... . 3.90 TL. Bir vapur geçti içimden sonra. Martılar selamladı. Dumanına saldığım sevinçlerimi. Önce gözlerinden ayrıldım. Hazan esen bir kasımdı. Ağlarım sandım. Deniz olurum. Önce gözlerinden ayrıldım. Bir vapur geçti içimden sonra. Martılar selamladı. Dumanına saldığım sevinçlerimi. Önce gözlerinden ayrıldım Hazan esen bir kasımdı. Ağlarım sandım Deniz olurum. Önce Gözlerinden Ayrıldım ... Önce Gözlerinden Ayrıldım | Kitapidea.com ... . Ağlarım sandım Deniz olurum. Önce Gözlerinden Ayrıldım kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2008-07-14 yılında yayınlanan Önce Gözlerinden Ayrıldım , 1. Baskı ve Şiir kategorisinde yer almaktadır. 6 TL. Bir vapur geçti içimden sonra, Martılar selamladı, Dumanına saldığım sevinçlerimi. Önce gözlerinden ayrıldım Hazan esen bir kasımdı, Ağlarım sandım Deniz olurum. Önce Gözlerinden Ayrıldım arıyorsan ...