Güneş İşte Burdayım

Charles Bukowski

Güneş İşte Burdayım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-22
YAZAR Charles Bukowski
ISBN 9752810209
DOSYA FORMATI 12,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ben bir Charles Bukowski modası olduğunun farkında değilim. Yalnız yaşayan biriyim, kalabalıktan hoşlanmam; bu tür tuzaklara düşmeyecek kadar yaşlı, kuşkucu ve çakalım. Bu iki haftada yaptığım üçüncü söyleşi, ama ben buna modadan ziyade matematiksel bir tuhaflık olarak bakıyorum. Umarım hiçbir zaman moda olmam. Moda olmak lanetlenmek demektir. Bende ya da yaptığım işte bir tuhaflık var demektir. Sanıyorum 46 yaşında, 11 yıl boyunca sessizce çalıştıktan sonra böyle bir şeyden endişe etmeme gerek yok. Tanrılar benimledir umarım. Benimle olduklarını düşünüyorum.Ama bu söyleşilere bile temkinli yaklaşıyorum. Anlamakta güçlük çekiyorum doğruyu söylemek gerekirse. Benim işim bir odada tek başıma oturup yaratmak ya da yaratamamak. Gerisi hikaye.Ben bu sorulara herkes yalnız kalmak istediğimi ve bunun nedenlerini bilsin diye yanıt veriyorum. İşe yarar belki. Kapımı fazla insan çalmıyor. Bunun için de müteşekkirim. Belki ilerde kapımı çalanların sayısı daha da düşer. Bu kadınları içermiyor yalnız; bir kadını yatağa atmak için işimi bir kenara koymaya her zaman hazırım. Kadınlar söz konusu olduğunda ruhum tekliyor, aksini iddia edecek değilim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneş İşte Burdayım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneş İşte Burdayım.

.... Tanrılar benimledir umarım. Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı ... Güneş, İşte Burdayım Kitap %15 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . Gençliğin Şarabı. Güneş İşte Burdayım. Elveda Tsugumi. Yunus: Bir Düş Kurucusu. Uzun saç, mini etek, sandalet, psikodelik partiler, resim, müzik, psikodelik greyfurt, psikodelik gerilla cephesi, güneş Ben bunun üzerine yazıyorum işte. Bir de birşeylerin daha olması gerektiği üzerine. Anı - Mektup - Günlük /. Güneş, İşte Burdayım. Güneş, İşte Burdayım. Charles Bukowski. ... Anı - Mektup - Günlük - Parantez Yayınları - Güneş, İşte Burdayım ... . Güneş, İşte Burdayım. Güneş, İşte Burdayım. Charles Bukowski. Yayınevi: Parantez Yayınları. Charles Bukowski. Kitap Tanıtımı. Ben bir Charles Bukowski modası olduğunun farkında değilim. Yalnız yaşayan biriyim, kalabalıktan hoşlanmam; bu tür tuzaklara düşmeyecek kadar yaşlı... Charles Bukowski. Ben bir Charles Bukowski modası olduğunun farkında değilim. Yalnız yaşayan biriyim, kalabalıktan hoşlanmam; bu tür tuzaklara düşmeyecek kadar yaşlı, kuşkucu ve çakalım. Orta büyüklükte olan Güneş tek başına Güneş Sistemi'nin kütlesinin % 99,8'ini oluşturur. ''İşte O Sensin'', Murat Başaran'ın 2013 albümüdür. 0....