Bilge Öyküleri

Bilge Öyküleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR
ISBN 9758823574
DOSYA FORMATI 6,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Adamın birisi akıllı insan arıyormuş ama nasıl bulabileceğini bilemiyormuş. Bu merak içerisinde soruştururken bir bilgeyi salık vermişler. Adam bilgenin yanına çıkmış, saygıyla selamlamış. - Üstadım çok merak ettiğim bir soru var bunun yanıtını sizde bulacağım söylendi. - Sor bakalım delikanlı. - Bir insanın aklını nereden anlarsınız? - Konuşmasından. - Ya hiç konuşmazsa? - O kadar akıllı insan yoktur ki! Kimi zaman iki satıra sığdırır hakikati, gizemi bilge öyküleri Kimi zaman sizi içine çeker yoğurur şaşkına çevirir Kimi zaman bilge bahçesinin meyveleri doyumsuzdur sizin için Ve artık bilirsiniz ki hakikate giden en kısa yol bilge öykülerinden geçer.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilge Öyküleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilge Öyküleri.

...ekleriyle bkmkitap.com'da. Gelince Haber Ver ... Bilge Öyküleri - Kitap %10 İndirimli Orhan Tuncay ... . Alışveriş Listeme Ekle. Bilge Öyküleri Hakkında Bilgiler. - Ya hiç konuşmazsa? - O kadar akıllı insan yoktur ki! Kimi zaman iki satıra sığdırır hakikati, gizemi bilge öyküleri Kimi zaman sizi içine çeker yoğurur şaşkına çevirir Kimi zaman bilge bahçesinin... 5.40 TL. Bilge Öyküleri, Orhan Tuncay, 63071, Nokta Kitap, Edebiyat Roman Öykü. Burada derlemiş olduğum öyküleri, Bilg ... Bilge Öyküleri Orhan Tuncay ... . Burada derlemiş olduğum öyküleri, Bilge Öyküleri başlığı altında topladım. Bilge,öğrencilerinin itirazlarını yanıtladı: -Öyküleri küçümsemeyin.Kaybolan değerli eşyalarınızı ufak bir mum ışığında bulabilirsiniz.En derin hakikat,en basit bir öyküyle anlatılabilir. - Ya hiç konuşmazsa? - O kadar akıllı insan yoktur ki! Kimi zaman iki satıra sığdırır hakikati, gizemi bilge öyküleri Kimi zaman sizi içine çeker yoğurur şaşkına çevirir Kimi zaman bilge bahçesinin... Orhan Tuncay. Adamın birisi akıllı insan arıyormuş ama nasıl bulabileceğini bilemiyormuş. Bu merak içerisinde soruştururken bir bilgeyi salık vermişler. Adam bilgenin yanına çıkmış, saygıyla selamlamış. Çarşafın serinliği duruyor hala. Yatayım artık." BİLGE KARASU. (Orhan Tuncay, Bilge Öyküleri kitabı, Nokta kitap). Yaşamda, yaşanan değil yaşanması gereken dersler veren, yol gösteren kısa, öz tespitler ve reçetelerdir bilge öyküleri. Adam bilgenin yanına çıkmış, saygıyla selamlamış. -Üstadım çok merak ettiğim bir soru var bunun yanıtını sizde bulacağım söylendi. -Sor bakalım delikanlı. -Bir insanın aklını nereden anlarsınız? Bilge Öyküleri. Yayınevi. : Nokta Yayınları. Adam bilgenin yanına çıkmış, saygıyla selamlamış. - Üstadım çok merak ettiğim bir soru var bunun yanıtını sizde bulacağım söylendi. Orhan Tuncay adlı yazara ait Bilge Öyküleri kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %31 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Bilge Öyküleri. Nokta Yayınları. 7.39. Çocuk öyküleri. Dede korkut hikayeleri. Bir bilge, bir göletin ...