Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler

Kazım Büyükaksoy

Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-28
YAZAR Kazım Büyükaksoy
ISBN 9758833801
DOSYA FORMATI 10,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu eser, insanları “İnsan’lığa yaklaştıran, onları nefislerinin zebunu ve mahkumu olmaktan kurtaran, kardeşlik ve gönül birliğini hedef tutan, yüce ruhlu ve erdemli kimselerin bir fikir bahçesidir. Bu bahçedeki çiçeklerin renkleri, koku ve şekilleri başka başka da olsa, hepsi O’nun kokusu ve O’nun rengidir.Her birini kendi özelliği ve yaşadıkları devrin havası içinde tanıtmayı daha uygun bulduğumdan, mümkün olduğu kadar kendiliğimden katkıda bulunmamaya gayret ettim. Onların örnek hareketleri, ahlak ve davranışları okuyanların kalblerinde ilahi ve nurani feyizlerin filizlenmesine vesile olursa; bu kitabın hazırlanmasında sarf ettiğim emek ve çabaların en değerli ödülü olacaktır.Kazım Büyükaksoy(Merhum Kenan Rufai’nin Mahdumu)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler.

...l birliğini hedef tutan, yüce ruhlu ve erdemli kimselerin bir fikir bahçesidir ... Hak Yolunun Önderleri (Yüce Veliler), Kazım... - Pera Mezat ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler. zebunu ve mahkumu olmaktan kurtaran kardeşlik ve gönül birliğini hedef tutan yüce ruhlu ve erdemli kimselerin bir fikir bahçesidir. Bu eser, insanlari "Insan'liga yaklastiran, onlari nefislerinin zebunu ve mahkumu olmaktan kurtaran, kardeslik ve gönül birligini hedef tutan, yüce ruhlu ve erdemli kimselerin bir fikir bahçesidir. Hak Yolunun Önderleri (Yüce Veliler), Kazım Büyükaksoy, LOT NO: 619. Satı ... Hak Yolunun Önderleri Yüce Veliler Kazım Büyükaksoy Eser Kitap ... . Hak Yolunun Önderleri (Yüce Veliler), Kazım Büyükaksoy, LOT NO: 619. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Alevi pirleri yol önderleri bu yolun hizmetçileri, okuyup öğrenip kendini geliştirip, yapılanı ekranlarda Pir veli mürşit rehber olmanın gereği budur. Doğan doğuran yaşatan, veren alan Yüce hak...