Büyük Dert Büyüsü

Alan Macdonald

Büyük Dert Büyüsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-16
YAZAR Alan Macdonald
ISBN 6053485940
DOSYA FORMATI 6,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okuldaki herkes Franklin Hobbs’la uğraşmaktadır. O da bir büyü kitabı bulur ve elindeki bu şansı, intikam almak için kullanılır. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Gözlüklü bir gergedanın okulda kaybolması yeterince sorun açmamış gibi, öğretmeninin vücudunda sıkışıp kalmak da epey kötü olmuştur. Franklin’in başı BÜYÜK derttedir. Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır. Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemlerini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan bu seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır. Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Dert Büyüsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Dert Büyüsü.

...benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Büyük Dert Büyüsü ... . Büyük Dert Büyüsü - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Alan MacDonald. Kitap Tanıtımı. Okuldaki herkes Franklin Hobbs'la uğraşmaktadır. O da bir büyü kitabı bulur ve elindeki bu şansı, intikam almak için kullanılır. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Büyük Dert Büyüsü. ₺7.41₺9.26. Okuldaki herkes Franklin Hobbs'la uğraşmaktadır. O da bir büyü kitabı bulur ve ... besiktaskitabevi.com ... .26. Okuldaki herkes Franklin Hobbs'la uğraşmaktadır. O da bir büyü kitabı bulur ve el... R_ad_r0001686023001. Büyük Dert Büyüsü. Okuldaki herkes Franklin Hobbs'la uğraşmaktadır. O da bir büyü kitabı bulur ve elindeki bu şansı, intikam almak için kullanılır. Fakat işler planladığı gibi gitmez. 9786053485940. 415818. Büyük Dert Büyüsü. Martı Yayınları. 6.56. Büyük Dert Büyüsü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Alan Macdonald kitapları ve MARTI YAYINEVİ 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 5.11 TL. Franklin'in başı BÜYÜK derttedir. Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. 6.65 TL. Franklin'in başı BÜYÜK derttedir. Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur. Büyük Dert Büyüs...