Sonuca Ulaştıran Satış

Cevdet Tellioğlu

Sonuca Ulaştıran Satış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2002-05-30
YAZAR Cevdet Tellioğlu
ISBN 9753625383
DOSYA FORMATI 6,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, satış kavramının analizini yapmaktan ziyade, her insanın, günün her anında, çeşitli şekillerde satış yapma zorunluluğunda olduğunu gözler önüne seriyor. Her insan, bir mal, bir düşünce veya bir hizmeti "satış" amacıyla diğer insanların ilgisine sunmaktadır.İşte bu kitapta, sattığınız şeyin önemi değil, satışın sürekliliği vurgulanmakta ve iyi bir satıcının ya da başarılı olmak isteyen kişinin sahip olması gereken temel nitelikler sunulmaktadır.Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa, sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sonuca Ulaştıran Satış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sonuca Ulaştıran Satış.

...ın ilgisine sunmaktadır. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa, sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun ... Sonuca Ulaştıran Satış (Ekonomi) Kitap İlanları Hunters of Book ... . Bu kitap, satış kavramının analizini yapmaktan ziyade, her insanın, günün her anında, çeşitli şekillerde satış yapma zorun... Sonuca Ulaştıran Satış. Yazar: Cevdet Tellioğlu Yayinevi: Timaş Yayınları. Bu kitap, satış kavramının analizini yapmaktan ziyade, her insanın, günün her anında, çeşitli şekillerde satış yapma zorunluluğunda olduğunu gözler önüne seriyor. Her insan, bir mal, bir düşünce veya bir hizmeti "satış" amacıyla diğer insanların ilgisine...devamı. Ba ... Sonuca Ulaştıran Satış | GETEM E-Kütüphane ... . Her insan, bir mal, bir düşünce veya bir hizmeti "satış" amacıyla diğer insanların ilgisine...devamı. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa, sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun. Her insan, bir mal, bir düşünce veya bir hizmeti satış amacıyla diğer insanların ilgisine sunmaktadır. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa, sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun. Her insan bir mal bir düşünce veya bir hizmeti "satış" amacıyla diğer insanların ilgisine sunmaktadır. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun. Her insan bir mal bir düşünce veya bir hizmeti "satış" amacıyla diğer insanların ilgisine sunmaktadır. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun. Sonuca Ulaştıran Satış - Timaş Yayınları - 9789753625388 - - %31 indirimli - Bu kitap, satış kavramının analizini yapmaktan ziyade, her insanın, günün her anınd. Bu kitap, satış kavramının analizini yapmaktan ziyade, her insanın, günün her anında, çeşitli şekillerde satış yapma zorunluluğunda olduğunu gözler önüne seriyor. Her insan, bir mal, bir düşünce veya bir hizmeti satış amacıyla diğer insanların ilgisine sunmaktadır. Başarmanın püf noktaları ilginizi çekiyorsa, sonuca ulaşmak için bu kitabı okuyun....