Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy)

Ebu'l Ala Mevdudi

Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-16
YAZAR Ebu'l Ala Mevdudi
ISBN 9754735796
DOSYA FORMATI 4,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan, İlah`ın ne olduğunu, Rabb`ın ne anlama geldiğini, İbadetin neden ibaret olduğunu, Dinin neye dendiğini anlamazsa, şüphesiz, Kur`an-ı Kerim`in tamamı onun gözleri önünden manasından hiçbir şey anlaşılmayan, gelişi güzel bir söz yığını gibi geçer gider. Bu durumda da Tevhid`in hakikatini bilemez; şirkin mahiyetini kavrayamaz. İbadetini Allah`a tahsis etmeye gücü yetmediği gibi, dininde de ihlasla Allah`a yönelemez. Bu dört terimin ifade etmek istediği mana, şahsın zihninde kapalı, karışık kalırsa ve onların manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur`an-ı Kerim`in hidayet ve irşad adına sunduğu şeyler de karışık görünür. Kur`an-ı Kerim`e inanmakla beraber inancı ile bütün amelleri noksan kalır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy).

...imin ifade etmek istediği mana, şahsın zihninde kapalı, karışık kalırsa ve onların manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur'an-ı Kerim'in hidayet ve irşad adına ... Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy) ... ... kitaphanen.com´da uygun fiyata Beyan Yayınları markalı Kuran'a Göre Dört Terim Küçük Boy 9789754735796 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 6 TL. Bu dört terimin ifade etmek istediği mana, şahsın zihninde kapalı, karışık kalırsa ve onların manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur'an-ı Kerim'in hidayet ve irşad adına... Kur`ân İncelemeleri. Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy). manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur`an-ı Kerim`in hidayet ve irşad adına sunduğu şeyler de k ... Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy) PDF İndir - Epub Oku... ... ... Kur`ân İncelemeleri. Kur'an'a Göre Dört Terim (Küçük Boy). manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur`an-ı Kerim`in hidayet ve irşad adına sunduğu şeyler de karışık görünür. 6.40 TL. Bu dört terimin ifade etmek istediği mana, şahsın zihninde kapalı, karışık kalırsa ve onların manaları hakkında insanın bilgisi noksan olursa, tabi ki ona Kur'an-ı Kerim'in hidayet ve irşad adına......