Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat

M. Ali Yekta Saraç

Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR M. Ali Yekta Saraç
ISBN 9756223093
DOSYA FORMATI 12,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eser,klasik edebiyat bilgisini, onu sadece edebi sanatlar olarak görmeyen bir yaklaşım ile bir bütün halinde ele alıp sunarken,edebiyat eleştirisi ve günümüz dilbilimi ile ilişkili yönlerinelerine de dikkat çekmektedir.Ayrıca söz sanatlarını açıklamasında izlediği yol, söz anlam ilişkisinde daha önce ele alınmayan konuları işlemesi ve konuları alanın temel kaynaklarına dayanarak ele alması da bu eserin kendisine özgü yönlerindendir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat.

...i yanı sıra edebiyat metinlerinin değerlendirilişinde her dönem için önemini koruyan uygulanabilir ve ... Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat - ePttAVM ... ... Belâgat, Klâsik edebiyatımızın anlaşılması için gerekli edebiyat bilgisi ve teorisini konu edinmesi yanı sıra edebiyat metinlerinin değerlendirilişinde her dönem için önemini koruyan uygulanabilir ve... Kitap : Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat, Yazar : M. A. Yekta Saraç, Yayınevi : Gökkubbe Yayınları - 9789756223093 - Fiyat: 26,60 TL. Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat. Size haber verelim. Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat. Yayınevi : Gökkub ... Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir... ... . Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat. Size haber verelim. Klasik Edebiyat Bilgisi: Belagat. Yayınevi : Gökkubbe. Yazar : M. Ali Yekta Saraç. Eserklasik edebiyat bilgisini onu sadece edebi sanatlar olarak görmeyen bir yaklaşım ile bir bütün halinde ele... 29.05 TL. Belagat, klasik edebiyatımızın anlaşılması için gerekli edebiyat bilgisi ve teorisini konu edinmesi yanı sıra edebiyat metinlerinin değerlendirilişinde her dönem için önemini koruyan... 27.38 TL. Belagat, klasik edebiyatımızın anlaşılması için gerekli edebiyat bilgisi ve teorisini konu edinmesi yanı sıra edebiyat metinlerinin değerlendirilişinde her dönem için önemini koruyan... En yeni Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. ...Fakültesi - Hititoloji Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - İngiliz Dili ve Edebiyatı Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Klasik Arkeoloji Kütüphanesi Türk edebiyatı -- Belagat. Türk şiiri -- Tarih ve eleştiri. Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 40,48 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat. Ürün Puanı: Yükleniyor... Klasik Edebiyat Bilgisi Belagat kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....